کد خبر: ۲۴۷۷۵۱
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۶ - ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - 2019December 15
به دلیل پرداخت نشدن بدهی به یکی از پیمانکاران بیمارستان امام خمینی(ره)، طی چند روز گذشته این پیمانکار با حکم قضایی، اموال آزمایشگاه میکروبیوشیمی و پاتولوژی را توقیف و از بیمارستان خارج کرد، این اموال به وسیله دو وانت از بیمارستان منتقل شده است
شفاآنلاین>سلامت> رئیس شورای اسلامی کار بیمارستان امام خمینی(ره) کرج از تعطیلی بخش دیالیز این بیمارستان خبر داد و گفت: اخیراً یکی از طلب‌کاران بیمارستان با حکم قضایی وسایل آزمایشگاه میکروبیوشیمی و پاتولوژی را توقیف و از بیمارستان خارج کرد.

به گزارش شفاآنلاین،قاسم طاهری،در خصوص توقیف اموال بیمارستان امام خمینی(ره) کرج گفت: با وجودی که این برای کلانشهر کرج یکی ضرورت محسوب می‌شود اما مشکلات آن همچنان ادامه دارد.

طاهری افزود: به دلیل پرداخت نشدن بدهی به یکی از پیمانکاران بیمارستان امام خمینی(ره)، طی چند روز گذشته این پیمانکار با حکم قضایی، اموال آزمایشگاه میکروبیوشیمی و پاتولوژی را توقیف و از بیمارستان<Hospital> خارج کرد، این اموال به وسیله دو وانت از بیمارستان منتقل شده است.

وی ادامه داد: هنوز بخش زیادی از بدهی‌های بیمارستان به چند پیمانکار دیگر پرداخت نشده و به همین دلیل احکام توقیف اموال دیگری هم وجود دارد، البته پیش از این یکی از پیمانکاران برای خارج کردن اموال یکی از بخش‌های بیمارستان اقدام کرده بود که پرسنل اجازه این کار را نداده بودند.

طاهری در ادامه از تعطیل شدن بخش دیالیز بیمارستان هم خبر داد و گفت: پیمانکار تأمین کننده تجهیزات این بخش 9 میلیارد تومان طلب داشته اما در حال حاضر این میزان به 40 میلیارد تومان رسیده و به دلیل ادامه این بدهی، تجهیزات این بخش را توقیف و از هفته گذشته مانع از ادامه کار آن شده است.

وی افزود: تعطیلی بخش دیالیز بیمارستان امام خمینی(ره) کرج به بهانه نبود صافی و پزشک صورت گرفته است، این بخش پذیرای 30 بیمار دیالیزی بود که در این شرایط به بیمارستان‌های دیگر مراجعه می‌کنند.

طاهری تصریح کرد: یکی از بخش‌هایی که به بیمارستان امام خمینی(ره) کرج اعتبار می‌داد بخش دیالیز بود و حالا این بخش تعطیل شده است.

این مسئول در خصوص حقوق معوقه پرسنل بیمارستان هم اعلام کرد: تاکنون دو حقوق معوقه به پرسنل پرداخت شده است، راه اندازی مجدد بیمارستان دغدغه اصلی پرسنل است و برای این کار باید تعرفه‌های بیمارستان از دولتی به خصوصی تبدیل شود.ایسنا
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
بهروزبرومند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
0
0
با اندوه بسیار باید دانست این دسته گل های پیآمد ناخوشآیند طرح تحول سلامت وزارت بهداری بوده که رویداد بسته شدن این بخش دیالیزبیمارستان ناچیز ترین پیآمد بد آن بوده و به هنگام به کاربدستان درباره آن و خصوصی سازی همین بخش هشدار داده شد. و گوش شنوائی در کار نبود زیرا کیسه بسیاری از نورچشمی ها باید از پول مردم پرمیشد.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: