کد خبر: ۲۲۶۲۲۳
تاریخ انتشار: ۰۰:۴۵ - ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - 2019March 13
بر این اساس سامانه ساتنا که برای نقل و انتقال وجوه بین بانکی برای مبالغ بیش از ۵۰۰ میلیون ریال در نظر گرفته شده است در روز ۲۹ اسفند نیز فعال است
شفا آنلاین>بیمه و بانک>بانک مرکزی برای روزهای پایانی سال که مراودات بانکی افزایش قابل ملاحظه پیدا می‌کند تغییراتی در نظر گرفته است.

به گزارش شفا آنلاین: بر این اساس سامانه ساتنا که برای نقل و انتقال وجوه بین بانکی برای مبالغ بیش از ۵۰۰ میلیون ریال در نظر گرفته شده است در روز ۲۹ اسفند نیز فعال است.

این در حالی است که پیش از این سامانه ساتنا برای روزهای تعطیل رسمی غیر فعال بوده و مشتریان بانک ها و موسسات اعتباری نمی‌توانستند عملیات انتقال وجه بین بانک ها را انجام دهند.

 حال با این خدمت مشتریان می‌توانند حتی در روز تعطیل ۲۹ اسفند نیز عملیات انتقال وجه بین بانکی یا همان ساتنا را انجام دهند.

ساعت کاری ساتنا در روز ۲۹ اسفند از ساعت ۷ صبح تا ۲۱ می باشد که ساعت کاری نیز نسبت به روزهای عادی افزایش پیدا کرده است.

 پیش از این برای روزهای عادی ساعت کاری سامانه ساتنا ۸ صبح تا ۱۶ بوده است.

همچنین ساعت کاری سامانه ساتنا برای آخرین روز کاری سال ۹۷ که بیست و هشتم اسفند ماه می باشد نیز از ۷ صبح تا ۲۱ در نظر گرفته شده است.

 لازم به ذکر است عملیات ساتنا برای روزهای اول تا چهارم فروردین تعطیل بوده و هیچگونه عملیات بین بانکی از طریق سامانه ساتنا انجام نخواهد گرفت.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: