کد خبر: ۲۰۹۵۱۷
تاریخ انتشار: ۲۳:۲۱ - ۰۴ مهر ۱۳۹۷ - 2018September 26
سردار کمالی در خصوص آن دسته از فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی که علاقمند به انجام پروژه های تحقیقاتی و گرفتن کسری خدمت از این طریق هستند اظهار داشت: مطابق قانون افرادی که مدرک تحصیلیشان کارشناسی و پایین تر است نمی توانند با انجام پروژه کسری خدمت بگیرند
تحصیل در حین خدمت سربازی امکان پذیر نیست
شفاآنلاین> اجتماعی> رئیس منابع انسانی اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت: تحصیل در حین خدمت سربازی امکان پذیر نیست.

به گزارش شفاآنلاین: سردار موسی کمالی رئیس منابع انسانی اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در مورد نحوه استفاده از کسری خدمت مخصوص مخترعین و اینکه آیا به این افراد کسری تعلق می گیرد یا خیر، گفت: به مخترعین کسری خدمت تعلق نمی گیرد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا سربازان می توانند حین خدمت تحصیل کنند گفت: تحصیل در حین خدمت امکان پذیر نیست و ممنوع است.

سردار کمالی در خصوص آن دسته از فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی که علاقمند به انجام پروژه های تحقیقاتی و گرفتن کسری خدمت از این طریق هستند اظهار داشت: مطابق قانون افرادی که مدرک تحصیلیشان کارشناسی و پایین تر است نمی توانند با انجام پروژه کسری خدمت بگیرند.

وی در پاسخ سوالی مبنی بر اینکه آیا دانشجویان مشمولی که دارای معافیت تحصیلی هستند می توانند از مقطع تحصیلی کارشناسی انصراف داده و در مقطع کاردانی مشغول به تحصیل شوند خاطر نشان کرد: انصراف از مقطع تحصیلی بالاتر و ادامه تحصیل در مقطع پایین تر ممنوع است.

سردار کمالی ادامه داد: انصراف دادن از دوره کارشناسی و قصد ادامه تحصیل در دوره فوق دیپلم ممنوع است و در این صورت تنها میتوان در مقطع بالاتر یا همتراز ادامه تحصیل داد.yjc

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: