کد خبر: ۱۹۲۸۶۵
تاریخ انتشار: ۲۲:۲۰ - ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 2018April 21
مدیرکل امور پشتیبانی و رفاهی وزارت بهداشت در مراسم تقدیر از دست اندرکاران برگزاری فاز نخست مانور پیشگیری از حوادث غیرمترقبه گفت: مانور، بخشی از آموزشی است که باید در راستای فرهنگ سازی و نهادینه کردن آن برای همه همکاران و خانواده آنان انجام شود.

شفاآنلاین>سلامت>مدیرکل امور پشتیبانی و رفاهی وزارت بهداشت در مراسم تقدیر از دست اندرکاران برگزاری فاز نخست مانور پیشگیری از حوادث غیرمترقبه گفت: مانور، بخشی از آموزشی است که باید در راستای فرهنگ سازی و نهادینه کردن آن برای همه همکاران و خانواده آنان انجام شود.

به گزارش شفاآنلاین،دکتر مصطفی پریدار در مراسم تقدیر از دست اندرکاران برگزاری فاز نخست مانور پیشگیری از حوادث غیرمترقبه ستاد مرکزی وزارت بهداشت ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: اجرای این مانور به‌طور قطع با همکاری‌های بیش از پیش بین‌بخشی و همدلی و همت همه دست اندرکاران به ثمر رسیده است و برای برگزاری فازهای بعدی آن به همدلی و همکاری بیشتر از گذشته نیاز است که جز با ایثار و فداکاری همکاران این امر امکان پذیر نیست.

مدیرکل امور پشتیبانی و رفاهی وزارت بهداشت با بیان اینکه برگزاری این مانور کاری است که نتایج و ثمره آن به همه همکاران خواهد رسید، اضافه کرد: امیدواریم که بتوانیم فازهای بعدی این مانور را بهتر و با کیفیت‌تر از گذشته برگزار کنیم.

پریدار تصریح کرد: برخی از کارها علیرغم ارزش بالایی که دارند متاسفانه در حوزه اجرایی دستگاه‌ها خیلی دیده نمی شوند و بحث HSE یکی از آن فعالیت‌های اجرایی است که فراموش شده بود در حالی‌که وزارت بهداشت باید معیار سنجشی برای سایر دستگاه‌ها باشد.

وی تاکید کرد: کاری که در قالب مانور انجام می‌شود بخشی از آموزشی است که باید در راستای فرهنگ سازی و نهادینه کردن آن برای همه همکاران و خانواده آنان انجام شود.

پریدار با اشاره به اینکه باید در این مانورها تمرین نقش پردازی هایمان را نهادینه کنیم اضافه کرد: در این مانور توانایی‌هایمان را کنارهم گذاشتیم و نقاط ضعفمان را به همت یکدیگر حذف کردیم که در نهایت سبب هم افزایی و رفع مشکل و بحران خواهد شد.

مدیرکل امور پشتیبانی و رفاهی وزارت بهداشت گفت: از تمام همکارانی که ما را در برگزاری فاز نخست این مانور همراهی کردند می خواهم در فازهای بعدی نیز به قوت گذشته از توانمندی های آنها بهره لازم و کافی را ببریم.

در پایان این مراسم از دست اندرکاران برگزاری فاز نخست مانور پیشگیری از حوادث غیرمترقبه ستاد مرکزی وزارت بهداشت توسط دکتر پریدار- مدیرکل امور پشتیبانی و رفاهی وزارت بهداشت - قدردانی شد.

برچسب ها: سلامت ، بهداشت ، حوادث
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: