کد خبر: ۱۷۳۴۲۰
تاریخ انتشار: ۰۶:۴۰ - ۱۹ آبان ۱۳۹۶ - 2017November 10
خوشبختانه ایران از نظر نیروی انسانی و تعداد امکانات نسبت به کشورهای پیشرفته در عمل محدودیتی ندارد و کمبود تکنولوژی هم که با روبه رو هستیم به اندازه ای مطلوب جبران شده است
شفاآنلاین>سلامت> یک متخصص مغز و اعصاب گفت: آلودگی هوا و الگوی غذایی نامناسب سبب شیوع عارضه سرطان در بین افراد می‌شود.

به گزارش شفاآنلاین، سهراب صادقی جراح و متخصص مغز و اعصاب اظهار کرد: خوشبختانه ایران از نظر نیروی انسانی و تعداد امکانات نسبت به کشورهای پیشرفته در عمل محدودیتی ندارد و کمبود تکنولوژی هم که با روبه رو هستیم به اندازه ای مطلوب جبران شده است.

وی بیان کرد: منشا شیوع بیماری‌های مغز و اعصاب و به خصوص ام‌اس بیشتر به دلیل مسائل و مشکلات عفونی است که به دلیل پیشرفت در دستگاه‌های تشخیصی شیوع این بیماری در کشور و حتی دنیا افزایش پیدا کرده است.

ضرورت پرهیز از مصرف غذاهای چرب برای جلوگیری از ابتلا به سرطان

یک جراح و متخصص(Expert) مغز و اعصاب با بیان اینکه امروزه روش‌های جدید جراحی در مراکز سراسر کشور انجام می‌شود، افزود: جراحی‌های مغز و اعصاب به وسیله روش‌های مدرن در کشورمان همگام با سایر کشور‌های پیشرفته انجام می‌شود و این کار سبب صرفه جویی اقتصادی در حوزه سلامت و بهداشت می‌شود.

وی عنوان کرد: امروزه تومور‌های مختلف به وسیله دستگاه گامانایف بدون هیچ‌گونه عوارض جانبی و ناشی از تابش اشعه‌های مضر انجام می‌شود.

این جراح و متخصص مغز و اعصاب یادآور شد: بروز سرطان‌های مختلف بر اثر آلودگی هوا، استرس و سبک زندگی نادرست در افراد ایجاد می‌شود که پرهیز از مصرف غذاهای چرب و فست فود و داشتن رژیم غذایی مناسب می تواند تا حد زیادی از شیوع عارضه سرطان(Cancer) در بین افراد جلوگیری کند.
برچسب ها: سلامت ، متخصص ، سرطان
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: