کد خبر: ۱۱۶۸۴۲
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۰ - ۰۳ مرداد ۱۳۹۵ - 2016July 24
شفا آنلاین>اجتماعی>هفته اول لیگ برتر به نام انتقال خون نامگذاری شد و همزمان با شروع این لیگ برتر سازمان انتقال خون با حضور در میادین ورزشی از ورزشکاران اهدا کننده و سفیران ترویج فرهنگ اهدای خون قدردانی می کند.

به گزارش شفا آنلاین، دبیر کمپین خود مراقبتی ورزشکاران اهدا کننده مستمر خون انتقال خون با اشاره به حضور فعال ورزشکاران در این پویش مردمی گفت: این هفته از مسابقات با سه شعار «با اهدای خون خود زندگی را به اشتراک بگذاریم»، «جوان آگاه، اهدای خون مسئولانه،تامین خون سالم» و «ورزش، خود مراقبتی، اهدای خون مستمر» برگزار می شود.

مجید مختاری افزود: نمایش شعارهای انتقال خون از صفحات تصویری اطراف زمین و نصب بنر هایی از سازمان انتقال خون در ورزشگاه و دو پخش زنده مراسم تقدیر از ورزشکاران قبل از مسابقه های تیم های استقلال - نفت و پرسپولیس - سایپا از شبکه های سیما از برنامه های پیش بینی شده در کمپین است.
وی خاطر نشان کرد: در این مراسم جمعی از ملی پوشان و ورزشکاران که از اهدا کنندگان و سفیران ترویج فرهنگ اهدای خون هستند مانند مهدی طارمی ، محمد خرمگاه ، سید مهدی رحمتی ،علی دایی ،امیر قلعه نویی وآندرانیک تیموریان مورد تقدیرقرار می گیرند.
مختاری گفت: همچنین بازیکنانی نظیر« دخسوس » دروازه بان برزیلی گسترش فولاد، و بازیکن کره ای تیم صنعت نفت «کیم کوهایوان» و «برانکو ایوانکوویچ» سرمربی مربی تیم پرسپولیس نیز به عنوان سفرای بین المللی فرهنگ اهدای خون در این مراسم معرفی می شوند .
وی تصریح کرد: لوح مرامنامه پیوستن به کمپین خود مراقبتی یاد شده با این مضمون که « من با پرهیز از رفتارهای پر خطر از خود مراقبت می کنم زیرا یک اهدا کننده خون هستم» نیز در حاشیه زمین مسابقات برای امضای داوطلبان پیوستن به این پویش مردمی قرار خواهد گرفت.
دبیر کمپین خود مراقبتی ورزشکاران اهدا کننده مستمر خون انتقال خون گفت :این مراسم همزمان در شهرهای، قم ، تبریز، مشهد مقدس و اصفهان ،اهواز که میزبان مسابقات هفته اول هستند نیز برگزار می شود.
هفته اول لیگ برتر روز چهارم و پنجم مرداد برپا می شود.

برچسب ها: لیگ ، ورزش ، کمپین
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: