کد خبر: ۳۲۶۳۲۹
تاریخ انتشار: ۱۵:۲۰ - ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - 2023June 03
دفاتر کاریابی داخلی می‌توانند بابت ارائه خدمات مشروحه ذیل به کارجو مبالغ زیر را تا سقف حداکثر دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان از کارجو دریافت کنند.

شفا آنلاین>سلامت>تعرفه خدمات کاریابی مرتبط با دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی داخلی و خارجی در سال ۱۴۰۲ ابلاغ شد.

به گزارش شفا آنلاین:ضوابط و شرایط پرداخت تعرفه خدمات کاریابی مرتبط با دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی داخلی و خارجی در سال ۱۴۰۲ توسط هیئت مرکزی موضوع ماده (۲) آئین‌نامه اجرایی کاریابی‌ها در جلسه مورخ ۱۴۰۲/۳/۱۰ با حضور اعضای هیئت به تصویب رسید و از سوی «امید ملک»، مدیرکل دفتر توسعه نهادهای اشتغال و هدایت نیروی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مدیران کل اجرایی استان‌ها جهت اجرا، ابلاغ شد.

براساس این ابلاغیه نرخ فعالیت دفاتر کاریابی داخلی برای ارائه خدمات مندرج در بند الف ماده ۱۱ آیین نامه اجرایی صدرالاشاره به کارگیری اشتغال یکساله و بیشتر کارجو در واحد پذیرنده نیروی کار حداکثر معادل یک ماه حقوق پرداختی یا اعلامی از سوی کارفرما است.

دفاتر کاریابی داخلی می‌توانند بابت ارائه خدمات مشروحه ذیل به کارجو مبالغ زیر را تا سقف حداکثر دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان از کارجو دریافت کنند.

تعرفه ثبت نام کارجو در کاریابی یا سامانه مورد تایید وزارت کار برابر با ۱۰۰ هزار تومان است.

در صورتی که کارجو راسا در سامانه مورد تایید وزارت کار ثبت نام کند دفاتر کاریابی مجاز به اخذ تعرف ثبت‌نام نیستند.

تعرفه ارایه خدمات مشاوره‌ای شامل سنجش شایستگی‌ها و سازگاری شغلی به منظور کشف استعدادها و ظرفیت‌های نیروی کار جدید برابر با ۳۰۰ هزار تومان است.

تعرفه تنظیم کارنامه حرفه‌ای و تخصصی بر اساس درخواست کارجو برابر با ۱۰۰ هزار تومان است.

حق‌الزحمه بکارگیری اشتغال یکساله و بیشتر کارجو در واحد پذیرنده کار حداکثر یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است.

دفاتر کاریابی می‌توانند بابت بکارگیری اشتغال یک ساله و بیشتر کارجو در واحد پذیرنده نیروی کار علاوه بر مبالغ دریافتی در ماده ۲ مابقی تعرفه اشاره شده در ماده ۱ را تا سقف یک ماه حقوق اعلامی یا پرداختی از کارفرما دریافت کنند.

کاریابی خارجی

دفاتر کاریابی خارجی می‌توانند بابت ارایه خدمات مندرج در بخش ب ماده ۱۱ آیین نامه اجرایی صدرالاشاره مبالغ زیر را تا سقف حداکثر یک ماه حقوق پرداختی یا اعلامی از سوی کارفرمای خارجی از کارجو دریافت کنند.

تعرفه ثبت نام کارجو در کاریابی یا سامانه مورد تایید وزارت کار ۱۰۰ هزار تومان.

تعرفه ارائه خدمات مشاوره اخذ روادید وزیرای کار به متقاضیان کار در کشور نیروپذیر و انجام فرآیند ارزیابی کاریابی و تطبیق شغلی برابر با ۵۰۰ هزار تومان.


نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: