کد خبر: ۳۲۶۲۶۲
تاریخ انتشار: ۱۴:۵۴ - ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - 2023June 02
سرهنگ‌ " پیمان کرمی" روز پنجشنبه اظهار کرد: این ترافیک در خط جنوبی جاده کرج - چالوس حدفاصل شهرستانک ، تونل کسیل و نساء فوق سنگین است.
شفا آنلاین>سلامت>رییس پلیس راه البرز از ترافیک فوق سنگین در جاده کرج -چالوس در محدوده این استان خبرداد و از رانندگان خواست با احتیاط رانندگی کنند.

به گزارش شفا آنلاین: سرهنگ‌ " پیمان کرمی" روز پنجشنبه اظهار کرد: این ترافیک در خط جنوبی جاده کرج - چالوس حدفاصل شهرستانک ، تونل کسیل و نساء فوق سنگین است.

وی اضافه کرد: همچنین ترافیک در خط شمالی آزاد راه کرج - قزوین از پل کلاک تا گلشهر در برخی مقاطع سنگین است.

کرمی خاطرنشان کرد: باتوجه به حجم بسیار سنگین تردد در جاده کرج -چالوس مسافران برای سفر به شمال کشور از مسیر فیروزکوه و رشت استفاده کنند.

وی بیان کرد: ساعتی پیش شاهد بارش باران در محدوده کندوان بودیم که می طلبد با توجه به شرایط ناپایداری جوی رانندگان از عجله و شتاب پرهیز کرده و با احتیاط رانندگی کنند.

وی گفت: مسافران زمان سفر خود را مدیریت کنند و از عجله بپرهیزند.

وی یادآور شد: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.

استان البرز دارای یک هزار و ۵۰۰ کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی است و ۱۸ درصد ترافیک جاده ای کشور مربوط به راه‌های این استان است.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: