کد خبر: ۳۱۹۸۳۵
تاریخ انتشار: ۲۱:۴۴ - ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ - 2023February 06
فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم از دستگیری یک پزشک قلابی طب سنتی که اقدام به تاسیس مطب نیز کرده بود، خبر داد.
شفاآنلاین>سلامت>فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم از دستگیری یک پزشک قلابی طب سنتی که اقدام به تاسیس مطب نیز کرده بود، خبر داد.

 به گزارش شفاآنلاین:سرهنگ علی زنگنه دراین‌باره گفت: به دنبال دریافت خبری مبنی بر اینکه فردی با جعل مدرک پزشکی و معرفی خود به عنوان پزشک از مردم کلاهبرداری کرده و نارضایتی شهروندان را در پی داشته است، بررسی موضوع در دستورکار ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی رباط کریم قرار گرفت.

زنگنه افزود: ماموران پلیس با انجام تحقیقات پلیسی متوجه شدند که متهم با جعل مدارک پزشکی اقدام به تاسیس مطب کرده و با معرفی خود به عنوان پزشک طب سنتی و تبلیغات گسترده در زمینه رباط درمانی، نبض درمانی، مزاج شناسی، کمر درد، گردن درد، ناباروری و .... از شهروندان کلاهبرداری کرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله با هماهنگی قضائی ماموران پلیس به همراه نماینده دانشگاه علوم پزشکی به مطب مورد نظر اعزام و پزشک قلابی را دستگیر کردند. همچنین مطب این فرد نیز با حکم قضایی پلمب شد.

وی با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد تصریح کرد: شهروندان برای درمان به مراکز درمانی معتبر مراجعه کرده و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک یا برخورد با افراد سودجو و متقلب، مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
برچسب ها: طب سنتی ، پزشکی ، جعل مدرک
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: