کد خبر: ۳۱۹۶۹۰
تاریخ انتشار: ۲۰:۳۶ - ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - 2023February 03
مردی ۳۴ ساله، سال گذشته یک موز کامل داخل یک کاندوم را در حالی که حمله عصبی به او دست داده بود قورت داد

شفاآنلاین>سلامت>مردی ۳۴ ساله، سال گذشته یک موز کامل داخل یک کاندوم را در حالی که حمله عصبی به او دست داده بود قورت داد و مجبور شد سریعاً خود را به بیمارستان برساند. قربانی که نامش فاش نشده است، پس از انتقال به بیمارستان شروع به استفراغ کرده و از درد معده شکایت می کرد.

 

عاقبت مردی که یک کاندوم را قورت داد!

پزشکان یک سی تی اسکن انجام دادند و در آنجا متوجه شدند میوه شروع به تغییر رنگ گرده، و به روده کوچک او رسیده است. گزارش شده است که بیمار به مدت ۲۴ ساعت قادر به دسترسی به موز درون کاندوم نبود و این توده راه روده مرد را مسدود کرده بود.

سپس این مرد به سرعت به اتاق جراحی منتقل شد و پزشکان با خیال راحت موز را خارج کردند.

عاقبت مردی که یک کاندوم را قورت داد!

عکس‌ها کاندوم که موز درون آن قهوه‌ای رنگ شده است را در کنار قیچی جراحی می توان دید که برای صید آن استفاده شده بود. این مرد قبل از ترخیص سه روز در بیمارستان بستری شد.

اعتقاد بر این است که این اولین مورد بلعیدن موز در یک کاندوم توسط یک انسان است.

سال گذشته نیز مشخص شد که یک پسر نوجوان پس از گیرکردن کابل USB در آلت تناسلی خود نیاز به عمل جراحی پیدا کرد.

عاقبت مردی که یک کاندوم را قورت داد!

پسر ۱۵ ساله بریتانیایی در تلاش بود تا داخل آلت تناسلی خود را با کابل به عنوان نوعی آزمایش جنسی، اندازه گیری کند که کابل گره خورد و نتوانست آن را خارج کند. پس از گره‌هایی که در کابل ایجاد شد، پسر در ادرار خود خون دید و توسط مادرش به بیمارستان منتقل شد.

او در ابتدا از علت مشکل خود اظهار بی اطلاعی می کرد ولی پس از خروج مادرش از اتاق و به دور از چشم او، اعتراف کرد از کابل USB به عنوان خط کش برای اندازه گیری آلت تناسلی اش استفاده کرده است.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: