کد خبر: ۳۱۹۵۳۸
تاریخ انتشار: ۲۱:۱۵ - ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - 2023January 31
در آستانه روز پدر جوراب به‌عنوان هدیه محبوب این روز با قیمت‌های میلیونی هم عرضه می‌شود. البته هنوز با قیمت‌های پایین‌تر در محدوده ۲۰ هزار تومان هم می‌توان اقدام به خرید جوراب کرد.
شفاآنلاین>سلامت>بررسی قیمت جوراب در بازار در آستانه روز پدر نشان می‌دهد که قیمت برخی از محصولات موجود در بازار نجومی شده است.

به گزارش شفاآنلاین:گرچه واردات هر نوع پوشاک از جمله جوراب ممنوع است، اما در بازار به‌وفور جوراب‌های خارجی مشاهده می‌شود که قیمت برخی از آنها حتی به بیش از یک میلیون تومان رسیده است.

قیمت ارائه‌شده جوراب توسط دست‌فروشان از ۱۰ هزار تومان آغاز و به ۷۰ هزار تومان نیز می‌رسد. البته قیمت جوراب‌های زمستانی و گرم به‌مراتب گران‌تر است.

قیمت جوراب‌هایی که امروزه توسط دست‌فروشان با قیمت حدود ۴۰ هزار تا ۷۰ تومان به فروش می‌رسد، در سال گذشته زیر ۳۰ هزار تومان بود.

در این بین، قیمت جوراب در سایت‌های فروشگاهی آنلاین بسیار عجیب‌وغریب است. در حال حاضر یک بسته جوراب سه عددی مردانه از برند تیمبرلند با قیمت دو میلیون و ۱۵۰ هزار تومان عرضه می‌شود.

قیمت محبوب‌ترین کادوی روز پدر میلیونی شد

یک جفت جوراب مردانه از برند پونتو بلانکو نیز  790 هزار تومان قیمت دارد. قیمت جوراب به حدی افزایش یافته که مردم نیز به مانند گذشته اقدام به خرید آن به عنوان هدیه روز پدر نمی‌کنند.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: