کد خبر: ۳۱۶۱۷۷
تاریخ انتشار: ۱۷:۴۰ - ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - 2022December 02
بهمن ریسپکت، کلوت مکث موتور، راین R۳، کشنده C&C و FMC T۵ در بورس کالا پذیرش شدند و به زودی به مشتریان عرضه خواهند شد.
شفاآنلاین>سلامت>بهمن ریسپکت، کلوت مکث موتور، راین R۳، کشنده C&C و FMC T۵ در بورس کالا پذیرش شدند و به زودی به مشتریان عرضه خواهند شد.

به گزارش شفاآنلاین:بسیاری از خودروسازان دولتی و خصوصی طی ماه‌های اخیرا به تدریج محصولات خود را در بورس کالای ایران عرضه کردند. در همین راستا پس از عرضه خودروهایی چون پژو ۲۰۷، هایما اس ۷، هایما اس ۵، لاماری ایما، دیگنیتی و فیدلیتی به تازگی ۵ خودرو جدید نیز در بورس پذیرش شدند تا بورس به محل قدرتمندتری برای خرید و فروش کالا تبدیل شود.

خبرها حاکی از آن است که ۵ خودرو جدید شامل فردا T۵، کشنده C&C، راین R۳، کلوت مکث موتور و سدان ریسپکت بهمن موتور برای عرضه در بورس کالا پذیرش شدند و به زودی شاهد فروش آنها در بورس خواهیم بود.

گفتنی است در شرایطی که بورس به محلی قدرتمند برای خرید و فروش کالا تبدیل شده است، اما فعالان بازار بر این باورند که فقط خودروسازان از عرضه خودرو در بورس سود می‌کنند، چرا که آنها محصولات خود را با قیمتی نزدیک به قیمت بازار در بورس به فروش می‌رسانند و همین موضوع به سود مصرف‌کنندگان واقعی نخواهد بود. البته اکنون با افزایش عرضه و تنوع در محصولات انتظار می‌رود این طرح باعث تثبیت قیمت‌ها شود.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: