کد خبر: ۳۱۵۸۵۲
تاریخ انتشار: ۱۹:۰۰ - ۰۵ آذر ۱۴۰۱ - 2022November 26
از دو روز گذشته خبری غیر رسمی مبنی بر برکناری« محمد اسکندری» مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد
شفاآنلاین>سلامت>با حکم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی «نعمت‌الله ترکی» به‌عنوان سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری منصوب شد.

  به گزارش شفاآنلاین: در حکم «سید صولت مرتضوی» آمده است: نظر به تعهد، شایستگی صلاحیت‌های علمی و اجرایی، جنابعالی با استناد به بند «ج» قانون اصلاح ماده ۱۱۳ قانون مدیریت خدمات کشوری و چگونگی تعیین مدیریت سازمان تأمین اجتماعی و صندوق‌های بازنشستگی، به‌موجب این ابلاغ به‌عنوان سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری منصوب می‌شوید.

در بخش دیگر این حکم آمده است: انتظار می‌رود در گام دوم انقلاب اسلامی ضمن توجه به اولویت‌ها و تدابیر دولت مردمی سیزدهم و نقش ویژه آن صندوق در رسیدن به اهداف و سیاست‌های کلان نظام جامع رفاه و تأمین اجتماعی با رعایت قانون‌مداری و درنظرگرفتن حقوق صاحبان، اصلی یعنی بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران تمهیدات لازم را جهت انجام دقیق و پیوسته وظایف محوله بر اساس، قوانین مقررات و مفاد اساسنامه صندوق به عمل‌آورید.

نعمت‌الله ترکی، معاونت توسعه و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی، ریاست سازمان مدیریت و برنامه‌ ریزی استان تهران، مشاور استاندار تهران، سرپرستی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، معاونت برنامه‌ ریزی و توسعه مدیریت استانداری تهران، مدیرکلی بازرسی بنیاد شهید و امور ایثارگران و همچنین دبیری شورای اداری استان تهران را در کارنامه دارد.

از دو روز گذشته خبری غیر رسمی مبنی بر برکناری« محمد اسکندری» مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد.

بر اساس این خبر در روز چهارشنبه تعدادی از پرسنل صندوق بازنشستگی در اعتراض به ناکارآمدی و ضعف مدیریتی در ساختمان صندوق واقع در میدان جهاد تجمع کردند که در ادامه به برخورد فیزیکی میان پرسنل و مدیر صندوق ختم شده است که در نهایت با حضور نماینده وزیر رفاه این تجمع به پایان رسیده است.

این خبر را دیروز خبرگزاری تسنیم تکذیب کرد و نوشت که  اساساً خبر درگیری و متعاقباً  برکناری که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است، صحت ندارد.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: