کد خبر: ۳۱۲۷۳۴
تاریخ انتشار: ۲۱:۰۰ - ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - 2022October 02
روز جمعه _هشتم مهرماه_ تیم عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر با رصدهای میدانی و تحقیقات تخصصی موفق به شناسایی موادفروشی شدند که در پوشش سوپرمارکت به فروش مواد مخدر می‌پرداخت
شفاآنلاین>سلامت>خرده‌فروش مواد مخدر که در پوشش سوپر مارکت به فروش این نوع مواد می‌پرداخت، دستگیر شد.

 به گزارش شفاآنلاین:سرهنگ علی زنگنه اظهار کرد: روز جمعه _هشتم مهرماه_ تیم عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر با رصدهای میدانی و تحقیقات تخصصی موفق به شناسایی موادفروشی شدند که در پوشش سوپرمارکت به فروش مواد مخدر می‌پرداخت.

وی افزود: پس از هماهنگی‌های قضائی طی یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه متهم در مغازه‌اش دستگیر و در بررسی از این محل، مقادیر زیادی انواع مواد مخدر در چندین بسته آماده فروش که به‌صورت بسیار ماهرانه‌ای جاسازی شده بود کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم ادامه داد: متهم به همراه ۴۰ میلیون ریال وجه نقد حاصل از فروش مواد مخدر و بسته‌های مواد مخدر به مقر پلیس منتقل شد و با دستگیری متهم تعدادی از شهروندان به پلیس مراجعه و از عملکرد پلیس درخصوص دستگیری خرده‌فروش مواد مخدر قدردانی کردند.

وی با اشاره به اینکه متهم از اتباع کشور همسایه و دارای سوابق متعدد کیفری است، خاطرنشان کرد: پس از پایان تحقیقات و تکمیل پرونده، متهم تحویل مراجع قضائی شد.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: