کد خبر: ۳۰۶۷۹۸
تاریخ انتشار: ۱۸:۲۶ - ۰۱ تير ۱۴۰۱ - 2022June 22
معاون وزیر بهداشت عنوان کرد؛
بهروز رحیمی بیان کرد: از زحمات شبانه‌روزی، جانفشانی و روحیه شهادت‌طلبانه کارکنان نظام سلامت که مجاهدانه در این دوران سخت و نفس‌گیر کرونا تلاش کردند و از جان خود گذشتند تا بتوانند سنگر سلامتی مردم را حفظ کنند، تقدیر و تشکر می‌کنم.
شفاآنلاین>سلامت>معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت گفت: مدافعان سلامت در دوران مقابله با ویروس منحوس کرونا، جایگاه و حساسیت حوزه سلامت را در بین جامعه و مردم نمایان ساختند.

به گزارش شفاآنلاین:بهروز رحیمی، در اجلاس معاونان توسعه دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور و سازمان‌های وابسته افزود: از زحمات شبانه‌روزی، جانفشانی و روحیه شهادت‌طلبانه کارکنان نظام سلامت که مجاهدانه در این دوران سخت و نفس‌گیر کرونا تلاش کردند و از جان خود گذشتند تا بتوانند سنگر سلامتی مردم را حفظ کنند، تقدیر و تشکر می‌کنم.

وی اظهار کرد: تاب‌آوری نظام سلامت و ارزشمندی و جایگاه مهم و حساسیت شغلی سرمایه‌های انسانی در حوزه سلامت در دوران ویروس منحوس  کرونا نمایان شد که در این راستا به صورت ویژه از همه مدافعین سلامت از پایین‌ترین سطوح تا بالاترین آنان، باید تشکر کرد.

رحیمی با بیان اینکه تقدیر زبانی از عملکرد و رشادت‌های مدافعان سلامت قطعاً کافی نیست و باید به‌صورت عملی این تقدیر انجام شود، گفت: مجموعه وزارت بهداشت از مقام عالی وزارت تا دیگر معاونین در راستای حفظ ارزش‌های منابع انسانی هر آنچه لازم است در راستای قوانین و مقررات انجام خواهند داد تا منابع انسانی وزارت بهداشت که ارزشمندترین منابع در این وزارت خانه هستند، حفظ شده و در مسیر درستی که تاکنون قدم برداشته‌اند، برای مردم و کشور خدمتگزاری کنند.

وی با بیان اینکه هیجانات پیرامون مباحث شغلی نباید ما را در مسیر دیگری خارج از هدف نهایی که تعالی نظام سلامت است، قرار دهد، افزود: همه ما طبق سیاست‌های استراتژیک و راهبردی مسیر و هدف نهایی را ریل‌گذاری کرده ایم و تحت هیچ شرایطی نباید هیجانات و اتفاقات پیرامون ما باعث خروج لوکوموتیو کاری ما از ریل‌های مذکور شود.

رحیمی ادامه داد: یکی از مهم‌ترین و اثربخش‌ترین مؤلفه‌هایی که اجازه نمی‌دهد ما از مسیر و هدف خود دور شویم، اخلاق است و باید با تمام توان بکوشیم در هر شرایطی اخلاق حرفه‌ای را رعایت کنیم و به اصول اساسی آن پایبند باشیم تا به مقصد نهایی برسیم.

وی در پایان ضمن تاکید بر مسئولیت پذیری مدیران نظام سلامت در مناصب مدیریتی، بیان کرد: هدف نهایی ما مدیران نظام سلامت ارتقای سلامت جامعه است و بدون منابع انسانی متخصص و کارآزموده این اتفاق نخواهد افتاد و از همه مهم‌تر این که باید بین گروه‌های تخصصی منابع انسانی اعتماد وجود داشته باشد و انجام کار تیمی و گروهی و تقسیم‌کار بر مبنای تخصص‌های مختلف سیاست‌گذاری شده سرلوحه کار همه مدیران نظام سلامت قرار گیرد.‌

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: