کد خبر: ۳۰۴۸۵۳
تاریخ انتشار: ۱۵:۱۶ - ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - 2022May 21
رئیس جمعیت هلال احمر در خصوص مفقود شدن کودک ۸ ساله در دشت شاد کالپوش با تاکید بر این که باید از تمامی ظرفیت‌ها در راستای عملیات امداد در منطقه استفاده شود، دستور تشکیل کارگروهی ویژه برای نجات این کودک صادر کرد.
شفاآنلاین>سلامت>پیرحسین کولیوند با اشاره به اهمیت موضوع دستوری ویژه جهت نجات کودک مفقود شده در دشت شاد کالپوش صادر کرد.

به گزارش شفاآنلاین:رئیس جمعیت هلال احمر در خصوص مفقود شدن کودک ۸ ساله در دشت شاد کالپوش با تاکید بر این که باید از تمامی ظرفیت‌ها در راستای عملیات امداد در منطقه استفاده شود، دستور تشکیل کارگروهی ویژه برای نجات این کودک صادر کرد.

پیرحسین کولیوند با اشاره به این که نجات این کودک از اولویت‌های جمعیت هلال احمر است و تیم‌های تخصصی به منطقه اعزام شده اند، گفت: تیم‌های امدادی تخصصی و گروه‌های آنست در منطقه مستقر شده‌اند و از همان لحظات ابتدایی با توجه به اهمیت موضوع، جست و جوها را آغاز کرده و تا زمان رسیدن به نتیجه از تمام ظرفیت و نیروها استفاده خواهد شد.

لازم به ذکر است؛ ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه ۳۰ اردیبهشت ماه، خبر مفقودی دختر بچه ۸ ساله در جنگل‌های منطقه دشت شاد حسین آباد کالپوش به مرکز کنترل و فرماندهی عملیات جمعیت هلال احمر اعلام که بلافاصله تیم‌های امدادی از استان‌های سمنان و گلستان به منطقه اعزام شدند.

پیرو دستور رئیس جمعیت هلال احمر، هم اکنون ۲۰۰ نیروی امدادی در منطقه دشت شاد کالپوش در حال امدادرسانی هستند.ایلنا

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: