کد خبر: ۳۰۴۸۳۵
تاریخ انتشار: ۱۲:۳۲ - ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - 2022May 21
با اقدام به‌موقع و هوشمندانه پلیس و دستگاه اطلاعاتی استان، یک کودک ۷ ساله ربوده‌شده در حاجی‌آباد، از چنگال آدم‌ربایان نجات یافت و به آغوش خانواده بازگشت.

شفاآنلاین>سلامت> فرماندهی انتظامی هرمزگان گفت: با اقدام به‌موقع و هوشمندانه پلیس و دستگاه اطلاعاتی استان، یک کودک ۷ ساله ربوده‌شده در حاجی‌آباد، از چنگال آدم‌ربایان نجات یافت و به آغوش خانواده بازگشت.

به گزارش شفاآنلاین: سردار سرتیپ دوم غلامرضا جعفری فرماندهی انتظامی استان هرمزگان اظهار کرد: پس از اعلام یک مورد آدم‌ربایی در شهرستان حاجی‌آباد، بلافاصله  پیگیری موضوع در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با تشکیل یک گروه به محل اعزام وقوع حادثه اعزام شدند که پس از  بررسی‌های میدانی و تحقیقات صورت گرفته مشخص شد یک پسربچه هفت‌ساله از مقابل منزل ربوده و به مکان نامعلومی منتقل شده است.

 سردار غلامرضا جعفری اظهار داشت: آدم‌ربایان طی تماس تلفنی با پدر کودک، تقاضای ۳۰ میلیارد ریال پول در ازای آزادی این کودک کردند که پلیس با انجام کار اطلاعاتی و بهره‌گیری از شیوه های پلیسی، محل اختفای آدم‌ربایان و همچنین محل نگهداری کودک را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان خاطرنشان کرد: با اعزام تیم عملیاتی به محل اختفای آدم‌ربایان، عملیات نجات کودک آغاز شد و ضمن دستگیری آدم‌ربایان (یک زن و ۲ مرد) کودک ربوده‌شده در کمتر از ۲۴ ساعت در سلامت کامل آزاد شد و به آغوش مادر و پدرش بازگشت.

عکس | پایان کودک‌ربایی وحشت‌آور در هرمزگان | ۳ زن و مرد دستگیر شدند

به گفته رییس پلیس استان، متهمان دستگیرشده با تشکیل پرونده به منظور سیر مراحل قانونی به مرجع  قضایی معرفی شدند و تلاش پلیس برای شناسایی و دستگیری دیگر متهمان این پرونده ادامه دارد.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: