کد خبر: ۲۹۷۹۸۲
تاریخ انتشار: ۱۸:۴۶ - ۰۵ بهمن ۱۴۰۰ - 2022January 25
تمام گزارش‌ها و کروکی‌ها درباره نحوه عملکرد کیسه هوای خودرو‌ها موجود است و صحبت درباره نحوه تصادف و میزان زاویه تصادف مزاح است.
شفاآنلاین>سلامت>سردار هادیانفر اعلام کرد در نه ماهه اول سال در تصادفات و جانباختگان افزایش چشمگیری داشته ایم و ۵۱ درصد جانباختگان جان خود را سر صحنه فوت می کنند.
به گزارش شفاآنلاین:سردار هادیانفر گفت: ۵۱ درصد فوتی‌های سوانح ترافیکی جان خود را سر صحنه تصادف از دست می‌دهند و ۶ درصد هم حین انتقال فوت می‌کنند.

به گفته رئیس پلیس راهور ناجا ۳۴ درصد تصادفات در جاده اتفاق افتاده و ۷۴ درصد حادثه دیدگان جاده‌ای، جان خود را از دست داده اند.

به گفته رئیس پلیس راهور ناجا امکانات پلیس راهور ۷ هزار واحد گشت، ۴ هزار و ۶۰۰ دوربین جاده‌ای و ۵ هزار و ۳۰۰ دوربین شهری است که این تعداد گشت و دوربین برای کنترل ترافیک کافی نیست.

سردار هادیانفر گفت: ۳۳ سازمان به صورت غیر مستقیم و ۷ سازمان به صورت مستقیم در مجموعه وظایف پلیس نقش دارند.

به گفته رئیس پلیس راهور ناجا سال ۹۹ در تعداد جانباختگان کاهش داشتیم، اما در نه ماهه اول سال ۱۴۰۰ افزایش داشته ایم و اگر اصلاح نشود در این دو ماه باقی مانده نیز بیشتر هم می‌شود.

سردار هادیانفر گفت: ۳۲ درصد کل وسایل نقلیه کشور فرسوده است و روند اسقاط اصلا مطلوب نیست و همین فرسودگی عاملی برای افزایش تصادفات و جانباختگان است.

به گفته رئیس پلیس راهور ناجا در تصادفات ۳۲.۸ درصد سرنشینان، ۲۴ درصد رانندگان،۲۳.۳ درصد موتور سیکلت‌ها و ۱۹.۴ درصد عابرین پیاده نقش دارند.

سردار هادیانفر گفت: تمام گزارش‌ها و کروکی‌ها درباره نحوه عملکرد کیسه هوای خودرو‌ها موجود است و صحبت درباره نحوه تصادف و میزان زاویه تصادف مزاح است.

رئیس پلیس راهور ناجا گفت: خودروساز‌ها فرافکنی نکنند و به جای آن خودروی خود را اصلاح کنند و خودروی ایمن تحویل مردم دهند.

به گفته سردار هادیانفر هیچ کدام از کیسه هوا خودرو‌های ایرانی سوییچی نیست.
برچسب ها: وسایل ، نقلیه ، کشور ، فرسوده
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: