کد خبر: ۲۹۷۷۷۱
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۳ - ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - 2022January 22
مدارس حتما باید آموزش حضوری را از سر بگیرند، ۹۵ درصد مدارس دنیا در این مدت باز بوده‌اند اما ما ۱۰۰ درصد تعطیل کردیم و آموزش مجازی داشتیم.

شفاآنلاین>سلامت> وزیر آموزش و پرورش گفت: مدارس حتما باید آموزش حضوری را از سر بگیرند چون ۹۵ درصد مدارس دنیا در این مدت باز بوده‌اند ولی ما ۱۰۰ درصد تعطیل کردیم و آموزش مجازی داشتیم.

به گزارش شفاآنلاین: یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش در بازدید مشترک به همراه رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور از مدارس سیل‌زده شرق هرمزگان در شهرستان میناب و رودان گفت: تمامی مدارس کشور باز است و باید به صورت حضوری فعالیت داشته باشند.


وی با بیان اینکه والدین دانش‌آموزان نیز با مدارس همکاری داشته باشند و دانش‌آموزان را به مدارس بفرستند، تصریح کرد: مدارس حتما باید آموزش حضوری را از سر بگیرند، ۹۵ درصد مدارس دنیا در این مدت باز بوده‌اند اما ما ۱۰۰ درصد تعطیل کردیم و آموزش مجازی داشتیم.

نوری بیان کرد: در توزیع منابع هم باید اول خط مقدم جامعه را در نظر بگیریم که خط مقدم در جمهوری اسلامی ایران، مردم مستضعف و کوخ‌نشین هستند. در مرکز، قرارگاه محرومیت‌زدایی تشکیل داده‌ایم و بنا داریم دایره دایره از بیرون به داخل بیاییم.

وی اظهار کرد: فقری در اطراف کشور داریم که ناشی از کار خودمان است؛ تبعیض در خانواده بین فرزند دختر و پسر، بین پسر بزرگ و کوچک و... . در نظام تعلیم و تربیت هم این تبعیض‌ها وجود دارد. بینش، منش، فعل و دیدگاه ما در موضوع عدالت توزیع رویه‌ای است در صورتی که عدالت باید توزیعی یا ترمیمی باشد یعنی حق همه داده شود.

وزیر آموزش و پرورش
در خصوص ایرادات شورای نگهبان به طرح رتبه‌بندی معلمان عنوان کرد: این ایرادات یکشنبه سوم بهمن‌ماه در کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی بررسی می‌شود.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: