کد خبر: ۲۹۷۵۸۳
تاریخ انتشار: ۱۴:۴۲ - ۲۸ دی ۱۴۰۰ - 2022January 18
با حکمی از سوی یونس پناهی، معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، سعید بیرودیان به عنوان دبیر کمیته کشوری اخلاق در پژوهش‌های زیست پزشکی منصوب شد

شفاآنلاین>سلامت> با حکمی از سوی معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، سعید بیرودیان به عنوان دبیر کمیته کشوری اخلاق در پژوهش‌های زیست پزشکی منصوب شد.

به گزارش شفاآنلاین: با حکمی از سوی یونس پناهی، معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، سعید بیرودیان به عنوان دبیر کمیته کشوری اخلاق در پژوهش‌های زیست پزشکی منصوب شد.


متن این حکم به این شرح است:

جناب آقای سعید بیرودیان

عضو محترم هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران

نظر به تعهد، تخصص و سوابق ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ بعنوان « دبیرکمیته کشوری اخلاق در پژوهش های زیست پزشکی » منصوب می‌شوید.

لازم است با تشریک مساعی و بهره گیری از نظرات صاحب نظران و کارشناسان این حوزه و استفاده از ظرفیت های موجود، ضمن توجه به الزامات واقتضائات حوزه اخلاق در پژوهش، ساماندهی و چابک سازی اقدمات و فعالیت ها را در این حوزه با رویکرد جهادی و فسادستیزی با جدیت در دستور کار قرار دهید. همچنین توجه به اسناد بالادستی و قوانین و قواعد لازم الاجرای این حوزه در عین هماهنگی حوزه های مختلف و مرتبط با فعالیت آن کمیته اجرایی مورد انتظار است.

امید است با استفاده از رویکردهای نوین و مبتنی بر مستندات و مبانی علمی، تخصصی و اصول اخلاق اسلامی در توسعه و ارتقاء فعالیت‌های این حوزه در ذیل توجهات خداوند متعال موفق و مؤید باشید.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: