کد خبر: ۲۹۷۵۱۸
تاریخ انتشار: ۱۳:۴۱ - ۲۷ دی ۱۴۰۰ - 2022January 17
دکتر بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر محمد اسماعیل مطلق را به عنوان رییس دبیرخانه شورایعالی سلامت و امنیت غذایی منصوب کرد.

شفاآنلاین>سلامت> دکتر بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر محمد اسماعیل مطلق را به عنوان رییس دبیرخانه شورایعالی سلامت و امنیت غذایی منصوب کرد.

به گزارش شفاآنلاین: متن این حکم به شرح زیر است:

 
جناب آقای دکتر محمداسماعیل مطلق
استاد محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی جندی شاپور اهواز
 
باسلام؛
خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان خویش اعطاء فرموده و شکر نعمت است که از این فرصت گرانقدر در جهت خدمت به مردم شریف میهن اسلامی نهایت استفاده بعمل آید. در این راستا و باتوجه به تعهد، تخصص و سوابق علمی و اجرائی ارزنده جنابعالی، بموجب این ابلاغ به عنوان"رییس دبیرخانه شورایعالی سلامت و امنیت غذایی" منصوب می‌شوید تا با رعایت مقررات قانونی و شرعی انجام وظیفه نمائید.
انتظار می رود با بهره گیری از توان و تجربه همکاران حوزه سلامت، ضمن هماهنگی با حوزه وزارتی بتوانید با سامان دهی کلیه فعالیت های فرابخشی، ظرفیت شورا را در بالاترین سطح ممکن فعال سازید.
امید است با اتکال به خداوند متعال، حمایت و پشتیبانی دولت مردمی، فساد ستیز و عدالت محور و با استفاده از نیروهای متخصص، متعهد و انقلابی در انجام این رسالت خطیر موفق و موید باشید.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: