کد خبر: ۲۹۷۴۴۹
تاریخ انتشار: ۱۵:۱۴ - ۲۶ دی ۱۴۰۰ - 2022January 16
یکی از اقدامات مؤثر و مطلوب در زمینه ارتقاء مسائل بهداشتی در تولید فرآورده‌های دامی تشدید نظارت‌ها بر تولید و توزیع این محصولات است.

شفاآنلاین>سلامت> رئیس اداره دامپزشکی باغملک گفت: در راستای طرح تشدید نظارت بر کالا‌های کشاورزی در حوزه دامپزشکی، کارشناسان واحد بهداشت بر نظارت عمومی و مواد غذائی شهرستان باغملک ۲۵۵ کیلوگرم مرغ کشتار روز تاریخ مصرف گذشته که به‌صورت منجمد در یکی از مراکز پخش و نگهداری مواد خام دامی نگهداری می‌شد با دستور مقام محترم قضایی ضبط و توقیف گردید.

به گزارش شفاآنلاین: وی با اشاره به اینکه نظارت بر تولید و توزیع بهداشتی و اصولی فرآورده‌های خام دامی در مراکز عرضه، سردخانه‌ها، کشتارگاه‌ها تشدید شده است، بیان کرد: یکی از اقدامات مؤثر و مطلوب در زمینه ارتقاء مسائل بهداشتی در تولید فرآورده‌های دامی تشدید نظارت‌ها بر تولید و توزیع این محصولات است.


رئیس اداره دامپزشکی شهرستان باغملک با بیان اینکه تأمین امنیت غذایی شهروندان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، گفت: تأمین امنیت غذایی و ارتقاء بهداشت مواد غذایی مصرفی شهروندان از مهم‌ترین اهداف دامپزشکی به شمار می‌رود.

سلمانوندی بیان کرد: از شهروندان خواهشمندیم به‌منظور ارتقاء سطح سلامت و بهداشت فرآورده‌های خام دامی در صورت مشاهده هرگونه تخلف در مراکز عرضه، کشتارگاه‌ها، سردخانه‌های نگهداری مواد خام دامی، مراتب را از طریق شماره ۰۶۱۴۳۷۲۳۰۵۵ به اداره دامپزشکی باغملک اطلاع داده تا اقدامات و بررسی‌های لازم انجام شود.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: