کد خبر: ۲۹۴۷۲۲
تاریخ انتشار: ۱۸:۳۰ - ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - 2021December 03
دریافتی خانوار چهار نفره ۹۰۰ هزار تومان است و خانوار‌های پنج نفر به بالا یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان دریافتی ماهانه دارند.
شفاآنلاین>سلامت>صباغیان گفت: پیشنهادات این نهاد برای افزایش مستمری مددجویان به دولت ارائه شده و امیدواریم با تصویب مجلس، شاهد رشد متناسب مستمری در بودجه ۱۴۰۱ باشیم.
 به گزارش شفاآنلاین:جعفر صباغیان معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد اظهار کرد: پیشنهادات این نهاد برای افزایش مستمری مددجویان به دولت ارائه شده و امیدواریم با تصویب مجلس، شاهد رشد متناسب مستمری در بودجه ۱۴۰۱ باشیم.

وی افزود: مستمری مددجویان در سال ۱۴۰۰ نسبت به سال گذشته به طور میانگین ۶۷ درصد افزایش یافت، افزود: در حال حاضر خانوار یک نفره ماهانه ۳۵۰ هزار تومان، خانواده ۲ نفره ۵۰۰ هزار تومان و خانواده سه نفره ۷۰۰ هزار تومان در ماه مستمری دریافت می‌کنند.

صباغیان ادامه داد: دریافتی خانوار چهار نفره ۹۰۰ هزار تومان است و خانوار‌های پنج نفر به بالا یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان دریافتی ماهانه دارند.

صباغیان با تاکید بر اینکه ارقام پرداختی فعلی پاسخگوی احتیاجات خانواده‌های تحت حمایت نیست اظهار کرد: در حوزه‌های مختلف از جمله معیشت، مسکن و تهیه جهیزیه، نیازمند کمک‌های مردم نیکوکار و خیران هستیم.

معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد با اشاره به شرایط اقتصادی، تورم، گرانی و سخت شدن معیشت مردم، تاکید کرد: کمیته امداد پیشنهادات خود برای افزایش مستمری مددجویان برای گنجاندن در لایحه بودجه سال آینده را به دولت ارائه داده خواهد داد.
وی خاطرنشان کرد: پیشنهادات کمیته امداد همچنین در زمینه تامین مسکن، اشتغال و سایر موارد برای بودجه سال آینده در حال جمع‌بندی و ارسال به دولت است.

صباغیان با اظهار خوشبینی برای تصویب افزایش مستمری مددجویان در بودجه ۱۴۰۱ گفت: امیدواریم در مجلس دفاعیات لازم توسط نمایندگان صورت بگیرد؛ زیرا نمایندگان مجلس یازدهم نسبت به معیشت مردم دغدغه‌مند هستند.
برچسب ها: پیشنهادات ، کمیته ، مسمتری
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: