کد خبر: ۲۹۴۵۶۲
تاریخ انتشار: ۱۸:۱۷ - ۰۹ آذر ۱۴۰۰ - 2021November 30
وزیر بهداشت مطرح کرد؛
بهرام عین اللهی اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم با استفاده از امکانات و زیرساخت ها با شیب نسبتا خوبی افزایش ظرفیت پزشک در مناطق محروم را دنبال کنیم.
شفاآنلاین>سلامت>وزیر بهداشت با اشاره به کمبود ظرفیت در رشته پزشکی گفت: امیدواریم بتوانیم با استفاده از امکانات و زیرساخت ها با شیب نسبتا خوبی افزایش ظرفیت پزشک در مناطق محروم را دنبال کنیم.

به گزارش شفاآنلاین: بهرام عین اللهی، در حاشیه جلسه کمیسیون‌های مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: دغدغه نمایندگان کمیسیون اصل ۹۰ در رابطه با وضعیت ظرفیت پزشکی به خصوص پزشکان متخصص بود که توضیحات کافی داده شد و در پایان جمع بندی صورت گرفت.

وی افزود: امیدواریم ۳۰ درصد ظرفیت پزشکان متخصص را که در مناطق محروم باید حضور داشته باشند تأمین کنیم.

وزیر بهداشت به آئین نامه تأسیس داروخانه اشاره کرد و گفت: این آئین نامه خرداد امسال به دانشگاه‌ها ابلاغ شده است اما اجرای این آئین نامه با مشکلاتی رو به رو بود که بنا شد این آئین نامه به طور کامل اجرایی شود.

عین اللهی تصریح کرد: قبول داریم که کمبود ظرفیت در رشته پزشکی داریم اما با توجه به امکانات و زیرساخت‌هایی که ایجاد خواهیم کرد و در رابطه با استفاده از امکانات دانشگاه آزاد امید داریم بتوانیم این افزایش ظرفیت را با یک شیب خوبی انجام دهیم تا مشکل مناطق محروم را حل کنیم.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: