کد خبر: ۲۹۳۹۶۴
تاریخ انتشار: ۱۶:۰۶ - ۳۰ آبان ۱۴۰۰ - 2021November 21
دانشگاه‌ها موظف به کنترل واکسیناسیون جامعه دانشگاهی شامل اعضای هیئت علمی، کارشناسان و دانشجویان در زمان ورود به کلاس های درس هستند.
شفاآنلاین>سلامت>مدیرکل دفتر برنامه ریزی وزارت علوم گفت: مصوبه ممنوعیت ورود دانشجویان واکسن نزده در کلاس‌های درس به دانشگاه‌ها ابلاغ شد.
به گزارش شفاآنلاین:محمدرضا آهنچیان مدیرکل دفتر برنامه ریزی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری  درباره ورود دانشجویان واکسن نزده به کلاس‌های درس گفت: پیرو ابلاغ ستاد ملی مقابله با کرونا دانشگاه‌ها موظف به برگزاری آموزش‌های حضوری از نیمه آبان شدند.

او افزود: وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از دانشگاه‌ها در مرجع بالاتر استانی خود یعنی شورای آموزش دانشگاه‌ها در هر استان درخواست کرد تا در ارتباط با اینکه کدام زیرنظام‌ها و دانشگاه‌ها باید آموزش‌های حضوری خود را آغاز کنند رسیدگی کرده و مصوبات خود را در قالب وزنه عملیاتی آموزش‌های حضوری به وزارت علوم ارسال کنند.

آهنچیان تصریح کرد: دانشگاه‌ها موظف به کنترل واکسیناسیون جامعه دانشگاهی شامل اعضای هیئت علمی، کارشناسان و دانشجویان در زمان ورود به کلاس های درس هستند.

مدیرکل دفتر برنامه ریزی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ادامه داد: دانشجویان موظف به انجام واکسیناسیون هستند و اگر بخواهند در دانشگاه‌ها حضور فیزیکی داشته باشند بدون ارائه سند مبنی بر واکسینه شدن امکان حضور دانشجویان در کلاس‌های درس نخواهد بود و این مصوبه به دانشگاه‌ها هم ابلاغ شده است.
برچسب ها: واکسن ، کلاس ، ورود ، ممنوع
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: