کد خبر: ۲۹۱۹۶۱
تاریخ انتشار: ۱۸:۲۸ - ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - 2021October 20
سرپرست اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ اظهار کرد :
فرهاد سلیمان‌منش اظهار کرد : سازمان تامین اجتماعی با بیش از ۷۰ سال خدمت به اقشار مختلف مردم نقش مهمی در برقراری عدالت اجتماعی دارد و رمز ماندگاری این سازمان در تلاش، ازخودگذشتگی و ایثار کارکنان نهفته است.
شفاآنلاین>سلامت>سرپرست اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ تحول‌گرایی، عدالت و اعتماد را سه محور و خط‌ مشی و راهبرد سیاست‌های کلان سازمان تامین اجتماعی ذکر کرد وگفت: در تحقق این آرمان ها بیش از گذشته تلاش خواهیم کرد و در به حداقل رساندن مشکلات مردم، گام‌های بیشتری برمی داریم.

به گزارش شفاآنلاین:فرهاد سلیمان‌منش که در دیدار با کارکنان شعبه ۱۳ غرب تهران بزرگ سخن می‌گفت، افزود: سازمان تامین اجتماعی با بیش از ۷۰ سال خدمت به اقشار مختلف مردم نقش مهمی در برقراری عدالت اجتماعی دارد و رمز ماندگاری این سازمان در تلاش، ازخودگذشتگی و ایثار کارکنان نهفته است.

وی اظهارداشت: شعبه ۱۳ تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ یکی از شعب حساس و با نیروهای کارامد و متخصص است که نقش تعیین‌کننده‌ای در مناسبات بیمه‌ای در سطح استان تهران دارد.

سلیمان‌منش تحول‌گرایی را یکی از نیازهای مهم در رویه‌های کاری، انجام فرایندها و توجه به دغدغه‌های مخاطبان دانست و افزود: در حال حاضر وصول مطالبات مصوب یکی از حساس‌ترین و اثربخش‌ترین راهبر اداره کل غرب تهران بزرگ در جهت تحقق برنامه‌های سرپرست سازمان تامین اجتماعی است.

وی تاکید کرد: یکی از رسالت‌های مهم سازمان تامین اجتماعی پرداخت به‌موقع تعهدات بلندمدت و کوتاه‌مدت است و  در این راستا تامین اعتبارات لازم با توجه به منابع وصول حق بیمه انجام می‌گیرد که باید در این شرایط خاص اقتصادی توجه به دغدغه‌های کارفرمایان با برنامه‌ریزی، درک شرایط کارگاه‌های بحران‌زده و گسترش تعامل و گفت‌وگو بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد.

سرپرست تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ با اشاره به وضعیت جغرافیایی این اداره کل گفت: اداره کل غرب تهران بزرگ در جغرافیایی به مساحت ۹۵۰ کیلومترمربع با ۱۵ شعبه اصلی، ۲۴ کارگزاری رسمی و ۷ شعبه اقماری نسبت به ارائه خدمات به شرکای اجتماعی، مخاطبان و ذینفعان خود می‌پردازد.

وی تعداد بیمه‌شدگان اصلی این اداره کل را بیش از یک میلیون و ۳۰۵ هزار نفر و مستمری‌بگیران اصلی تحت پوشش این اداره کل را  نیز بیش از ۳۶۱ هزار نفر دانست و تاکید کرد: کل جمعیت تحت پوشش این اداره کل یعنی بیمه‌شده اصلی و تبعی و همچنین مستمری‌بگیران اصلی و تبعی این اداره کل نزدیک به ۵ میلیون نفر می‌باشند که از این میزان ۱۸% بیمه‌شدگان تبعی کل کشور و ۱۰% از کل مستمری‌بگیران کشور را به خود اختصاص داده است.

زهرا ترابی، رئیس شعبه ۱۳ تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ با اشاره به انتخاب سرپرست اداره کل غرب گفت: انتخاب سلیمان‌منش یک اتفاق مهم از سوی سرپرست سازمان تامین اجتماعی و بسیار دلگرم‌کننده می‌باشد.

وی تاکید کرد: انتخاب مدیرانی از مجموعه اداره کل که کارنامه درخشانی از خود به جا گذاشته‌اند، به طور قطع تاثیرات مثبتی در عملکرد آینده این اداره کل در پی خواهد داشت.  
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: