کد خبر: ۲۹۱۷۸۸
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۷ - ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - 2021October 18
تلاش می ‌کنیم تا با برنامه‌ ریزی و هماهنگی لازم با معاونت پرستاری در مراسم روز پرستار سال ‌جاری از دانشجویان فعال در بخش ‌های کووید 19 و خانواده‌ های آنان به شکل شایسته ‌ای تقدیر به عمل آوریم

شفاآنلاین>سلامت> معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: در راستای اشاعه فرهنگ سلامت، می ‌توان از ظرفیت دانشجویان پرستاری جهت ارائه خدمات مراقبتی در اردوهای جهادی استفاده کرد.

به گزارش شفاآنلاین: دکتر عباس عبادی، در نشست مشترک با مهندس رحیمی، رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت بر شناسایی ظرفیت‌ های دانشجویان پرستاری تاکید و اظهار کرد: از ظرفیت دانشجویان سال اول، دوم و سوم پرستاری می‌ توان در ارائه خدمات مراقبتی به عنوان کارآموزی پرستاری بهداشت جامعه در اردوهای جهادی دانشجویان استفاده کرد.

تقدیر از دانشجویان پرستاری فعال در بخش ‌های کووید 19

در ادامه نیز مهندس بهروز رحیمی، رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت خاطرنشان کرد:  تلاش می ‌کنیم تا با برنامه‌ ریزی و هماهنگی لازم با معاونت پرستاری در مراسم روز پرستار سال ‌جاری از دانشجویان فعال در بخش ‌های کووید 19 و خانواده‌ های آنان به شکل شایسته ‌ای تقدیر به عمل آوریم.

پیگیری بیمه مسئولیت دانشجویان پرستاری

گفتنی است در این دیدار مقرر شد، بیمه مسئولیت دانشجویان سال آخر پرستاری از سوی معاونت پرستاری و صندوق رفاه دانشجویی پیگیری و به سرانجام رسد.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: