کد خبر: ۲۹۰۱۵۶
تاریخ انتشار: ۲۱:۴۵ - ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - 2021September 22
وزیر بهداشت در دیدار عضو هیات مدیره نظام پزشکی تهران تاکید کرد:
دکتر بهرام عین اللهی در دیدار دکتر محمد رییس زاده عضو هیات مدیره نظام پزشکی تهران، در واکنش به اظهارات وی درباره مشکلات آیین نامه تاسیس داروخانه ها، بر لزوم انجام کار کارشناسی جهت بازبینی اجرای آیین نامه داروخانه ها تاکید کرد.
شفاآنلاین>سلامت>وزیر بهداشت با تاکید بر ضرورت انجام کار کارشناسی جهت بازبینی اجرای آیین نامه داروخانه ها، گفت: گروهی از کارشناسان شیوه نامه اجرایی این آیین نامه را تبیین کنند تا مردم دچار مشکل نشوند.

به گزارش شفاآنلاین:دکتر بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دیدار دکتر محمد رییس زاده عضو هیات مدیره نظام پزشکی تهران، در واکنش به اظهارات وی درباره مشکلات آیین نامه تاسیس داروخانه ها،  بر لزوم انجام کار کارشناسی جهت بازبینی اجرای آیین نامه داروخانه ها تاکید کرد.
 
وزیر بهداشت عنوان کرد: با توجه به نگرانی صاحب نظران در خصوص احتمال توزیع نامناسب داروخانه ها، کاهش سطح دسترسی بیماران به خدمات دارویی و از دسترس خارج شدن داروخانه های مستقر در مناطق محروم و پیرامونی شهرها و دشواری مردم در دسترسی  و پررنگ شدن بخش سرمایه گذار در ارائه خدمات دارویی، لازم است گروهی از کارشناسان شامل نمایندگان انجمن داروسازان، سازمان نظام پزشکی و غذا و دارو شیوه نامه ی اجرایی این آیین نامه را تیبین کنند تا مردم دچار مشکل نشوند.
 
آمادگی داروسازان برای خدمت هر چه موثرتر به مردم
 
در ادامه این دیدار، دکتر رییس زاده ضمن تشکر از وزیر بهداشت و تاکید بر آمادگی داروسازان برای خدمت هر چه موثرتر به مردم، رفع نگرانی و لحاظ شدن نظرات کارشناسی آنها را در دستورالعمل جدید خواستار شد.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: