کد خبر: ۲۸۳۴۰
تاریخ انتشار: ۰۹:۳۳ - ۲۶ تير ۱۳۹۳ - 2014July 17
شفا آنلاين-احتمال کنار گذاشتن تیم ملی والیبال ایران از هشت تیم برتر لیگ جهانی شوکی به این رشته ورزشی است که درآستانه دیدار با روسیه اعلام شد.
به گزارش شفا آنلاين از روابط عمومی فدراسیون والیبال، نشست سالیانه کمیته لیگ جهانی والیبال به منظور ارائه گزارش های نهایی از مرحله بین قاره ای، ارزیابی ناظران، بررسی ویدئو چلنج و تصمیم گیری در باب زمان و نحوه برگزاری و گروه بندی این رقابت ها در سه سال آینده روز جمعه 27 تیرماه در شهر فلورانس ایتالیا برگزار می شود.

بر اساس این گزارش، گزارش ناظران فدراسیون بین المللی والیبال از ایران مبنی بر ممنوعیت حضور زنان در سالن برگزاری مسابقات، تحت عنوان «بحث پیرامون وضعیت ایران» نیز در دستور بررسی این نشست قرار دارد تا اعضا درباره آن گفتگو کرده و در نهایت به تصمیم قطعی برسند.

بنابر این گزارش، با توجه به نقطه نظرات مسئولین فدراسیون بین المللی و ارزیابی نظرات اعضای کمیته لیگ جهانی که این روزها در حاشیه مرحله نهایی مسابقات از آنها به گوش می رسد، برکناری از رقابت های دسته یک لیگ جهانی یا اخذ تعهد برای حضور زنان در سالن مسابقات ، از جمله خروجی های این جلسه برای والیبال ایران خواهد بود.

مرحله نهایی بیست و پنجمین دوره لیگ جهانی والیبال از چهارشنبه با حضور 6 تیم در سالن 9 هزار نفری نلسون ماندلا شهر فلورانس ایتالیا آغاز  شد.

تیم ملی ایران در نخستین بازی این مرحله با نمایش بازی قدرتمندانه وجسورانه درمقابل دیوار آهنین روسیه در پایان، بازی را با نتیجه سه بردو واگذارکرد.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: