کد خبر: ۲۷۵۰۲۲
تاریخ انتشار: ۱۹:۰۰ - ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - 2021February 28
مطابق با دستورالعمل تبلیغات سازمان نظام پزشکی ، هر نوع تبلیغ در حوزه خدمات سلامت باید مجوز خود را از این سازمان اخذ نماید و با توجه به این که "بایا " مجوز تبلیغات از سازمان نظام پزشکی ندارد ؛ تبلیغات آن مورد تایید نیست.
شفاآنلاین>سلامت>نهمین جلسه کمیته مرکزی تبلیغات سازمان نظام پزشکی امروز 10 اسفندماه برگزار و در خصوص تبلیغات تلویزیونی "بایا" بحث و بررسی های لازم انجام شد. 

به گزارش شفاآنلاین: در نهمین جلسه کمیته مرکزی تبلیغات ، گزارشی از عملکرد نظارتی و ساماندهی سازمان نظام پزشکی در حوزه تبلیغات طی یکسال گذشته ارائه شد.

گفتنی است در خصوص تبلیغات تلویزیونی "بایا" و ارائه خدمات نمونه گیری خارج از فضای آزمایشگاه توسط موسسات مجاز و همچنین به شیوه های غیرمجاز آن نیز بحث و بررسی انجام گرفت.

لازم به ذکر است مطابق با دستورالعمل تبلیغات سازمان نظام پزشکی ، هر نوع تبلیغ در حوزه خدمات سلامت باید مجوز خود را از این سازمان اخذ نماید و با توجه به این که "بایا " مجوز تبلیغات از سازمان نظام پزشکی ندارد ؛ تبلیغات آن مورد تایید نیست.

همچنین سازمان صدا و سیما مکلف بوده است تا قبل از پخش تبلیغات ،مجوزهای مربوطه را که به تایید سازمان نظام پزشکی رسیده است، از بایا اخذ نماید و چون هیچ گونه مجوزی از سوی نظام پزشکی صادر نشده است ، مقرر شد از صدا و سیما، وزارت بهداشت و پلتفرم بایا بصورت کتبی در این زمینه استعلام شود.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: