کد خبر: ۲۷۴۵۹۱
تاریخ انتشار: ۰۸:۵۲ - ۰۵ اسفند ۱۳۹۹ - 2021February 23
این اتفاق روز یکشنبه و در منطقه‌ای در ایالت «چِننای» در جنوب هند رخ داد

شفاآنلاین>سلامت> نوزادی که توسط مادرش در نزدیکی یک خانه متروکه رها شده بود توسط حیوانات خورده شد.

به گزارش شفاآنلاین: در اتفاقی تکان دهنده در هند نوزاد تازه متولد شده‌ای که در کنار یک خانه متروکه در هند رها شده بود توسط حیوانات خورده شد. بقایای جسد این نوزاد در محل حادثه توسط افراد محلی پیدا شد.

این اتفاق روز یکشنبه و در منطقه‌ای در ایالت «چِننای» در جنوب هند رخ داد. گفته می‌شود این کودک که بیشتر از دو روز از تولدش نمی‌گذشت توسط مادرش در این محل رها شده بود.
 
افراد محلی متوجه حیوانات ولگردی شدند که مشغول خوردن غذایی مشکوک در بوته‌های اطراف ساختمان متروکه بودند. آن‌ها پس از بررسی لکه‌های خونی را دیدند که روی چمن‌های اطراف پخش شده بود.

یک افسر پلیس هند به رسانه‌ها گفت آن‌ها فقط تنه نوزاد را پیدا کردند. این پلیس به رسانه‌ها گفت که حیوانات پس از کشتن این کودک قسمت‌هایی از بدن آن را خورده بودند. بنا به گزارش پلیس اغلب در این منطقه حیواناتی مانند سگ‌های ولگرد و شغال دیده می‌شوند.

بنا به تحقیقات پلیس محلی هند این کودک متعلق به زنی بوده که در یک بیمارستان دولتی محلی زایمان کرده و بدون انجام تشریفات قانونی بیمارستان را ترک کرده بود. بقایای کودک برای انجام کالبدشکافی ارسال شده است. جستجو‌های پلیس برای شناسایی و یافتن مادر کودک ادامه دارد.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: