کد خبر: ۲۷۲۴۲۳
تاریخ انتشار: ۱۸:۲۳ - ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - 2021January 26
معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت بیان کرد: در بخش فوریت های پزشکی ۵ هزار و ۲۰۰ نفر استخدام می شوند که در این بخش حدود ۱۰ هزار نفر شرکت کرده اند.
شفاآنلاین>سلامت> معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت با بیان اینکه آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۲۴ بهمن ماه برگزار می‌شود، گفت: همه مراحل آزمون طبق برنامه زمان بندی در حال انجام است.

 به گزارش شفاآنلاین:سید کامل تقوی نژاد روز سه شنبه درباره برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت افزود: برای تصدی ۳۸ هزار و ۹۵۳ پست در آزمون بهمن ماه، ۲۱۹ هزار نفر ثبت نام کرده‌اند؛ به عبارت دیگر از هر ۵ نفر ثبت نام کننده، یک نفر استخدام می شود. در مشاغل درمانی که قرار است ۱۹ هزار و ۲۳۹ نفر استخدام شوند، ۷۸ هزار نفر و ۵۰۰ ثبت نام کرده اند.

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت بیان کرد: در بخش فوریت های پزشکی ۵ هزار و ۲۰۰ نفر استخدام می شوند که در این بخش حدود ۱۰ هزار نفر شرکت کرده اند. برای مشاغل بهداشتی که قرار است ۱۱ هزار و ۶۵۶ نفر به کارگیری شوند، ۸۴ هزار نفر شرکت کرده اند.

تقوی نژاد ادامه داد: ۲۰۰ نفر در سازمان انتقال خون استخدام می شوند که در این بخش یک هزار و ۲۰۰ نفر ثبت نام کرده اند. همچنین برای مشاغل عمومی که دو هزار و ۹۷۸ نفر استخدام می شوند، نزدیک به ۴۶ هزار نفر نام نویسی کرده اند.

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت اظهار کرد: با مسئولان سازمان سنجش تفاهم کردیم که نتایج این آزمون حداکثر یک ماه بعد از برگزاری آزمون اعلام شود و پس از آن مراحل اداری در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام خواهد شد و به یاری خداوند در اولین ماه‌های سال آینده، حدود ۴۰ هزار نیروی تازه نفس در حوزه سلامت مشغول به کار می شوند.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: