کد خبر: ۲۷۲۱۵۶
تاریخ انتشار: ۲۰:۲۵ - ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - 2021January 23
میزان ترخیص نسبت به دو روز گذشته کاهش پیدا کرده به طوریکه در شبانه روز گذشته در حدود ۱۵۰ نفر از مراکز درمانی مرخص شده اند.
شفاآنلاین>سلامت>فرمانده مدیریت ستاد مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران گفت: میزان بستری‌ها در شبانه روز گذشته به میزان سه درصد افزایش داشته است.
به گزارش شفاآنلاین:علی رضا زالی فرمانده مدیریت ستاد مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران در ارتباط مستقیم بخش خبری با اشاره به آخرین وضعیت بیماری کرونا در تهران اظهار کرد: در شبانه روز گذشته ۳۵۰۰ بیمار برای درمان سرپایی به مراکز درمانی مراجعه کردند.

او ادامه داد: در حال حاضر میزان بستری‌ها نسبت به ۲۴ ساعت گذشته ۳ درصد افزایش داشته است و این می‌تواند زنگ خطری برای بیمار کرونا در تهران محسوب شود.ابتلای افراد ۵ تا ۱۷ سال به کرونا در استان تهران افزایش یافته است.

زالی افزود: ۱۹۱۶ بیمار در بیمارستان‌های استان تهران به دلیل ابتلا به بیماری کرونا بستری هستد. میزان ترخیص نسبت به دو روز گذشته کاهش پیدا کرده به طوریکه در شبانه روز گذشته در حدود ۱۵۰ نفر از مراکز درمانی مرخص شده اند.

او عنوان کرد: در شبانه روز گذشته تعداد ۲۲۳ نفر بیمار جدید در بیمارستان‌های تهران بستری شده که ۸۰ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شده اند. میزان رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در تهران یک سیر نزولی داشته است.

زالی افزود: در حال حاضر از ابتدای دی ماه میزان ابتلای گروه سنی ۵ تا ۱۷ سال به بیماری کرونا در حدود ده درصد افزایش یافته است که این موضوع باعث ایجاد نگرانی خواهد شد.
برچسب ها: افزایش ، بستری ، کرونا
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: