کد خبر: ۲۷۲۱۳۱
تاریخ انتشار: ۱۵:۲۵ - ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - 2021January 23
حسین کرمانپور اظهار کرد: چنانچه بیمار به پزشک خود اجازه داده باشد که او عکس بگیرد، این اقدام جرم نیست و انجام این کار مشکلی ندارد، اما اگر بیمار چه از افراد معروف باشد و چه نباشد، به پزشک چنین اجازه‌ای نداده باشد و یا اصلا در وضعیتی نباشد که بتواند، این اجازه را بدهد، انجام این کار جرم محسوب می‌شود.
شفاآنلاین>سلامت>مهرداد میناوند، پیشکسوت پرسپولیس و بازیکن سابق تیم ملی چند روزی است که به خاطر ابتلا به کرونا در بیمارستان لاله تهران بستری است..

به گزارش شفاآنلاین:مهرداد میناوند، پیشکسوت پرسپولیس و بازیکن سابق تیم ملی چند روزی است که به خاطر ابتلا به کرونا در بیمارستان لاله تهران بستری است. در همه فیلم‌هایی که از اعلام وضعیت او در این چند روز منتشر شده، بی‌اخلاقی‌ای مشاهده نشده بود تا عکسی منتشر می‌شود که همه را یاد ماجرای عباس جدیدی انداخت. عکسی که یکی از پزشکان را درحالی که مهرداد میناوند پشت سرش به‌وضوح دیده می‌شود، گرفته شده است.

▫️اما آیا این کار پزشک بیمارستان لاله جرم است؟ حسین کرمانپور مدیر کل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی در این خصوص می‌گوید: چنانچه بیمار به پزشک خود اجازه داده باشد که او عکس بگیرد، این اقدام جرم نیست و انجام این کار مشکلی ندارد، اما اگر بیمار چه از افراد معروف باشد و چه نباشد، به پزشک چنین اجازه‌ای نداده باشد و یا اصلا در وضعیتی نباشد که بتواند، این اجازه را بدهد، انجام این کار جرم محسوب می‌شود.بهداشت نیوز

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: