کد خبر: ۲۷۱۲۷۰
تاریخ انتشار: ۲۱:۰۵ - ۲۳ دی ۱۳۹۹ - 2021January 12
معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت از دستگیری یک توزیع کننده قرص های روانگردان و مخدر و کشف یک قبضه سلاح غیرمجاز لوله بلند و ۸۹۲ عدد قرص از وی در حوالی تهران نوخبر داد.

شفاآنلاین>سلامت> معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت از دستگیری یک توزیع کننده قرص های روانگردان و مخدر و کشف یک قبضه سلاح غیرمجاز لوله بلند و ۸۹۲ عدد قرص از وی در حوالی تهران نوخبر داد.

به گزارش شفاآنلاین: سرهنگ "نادر مرادی" در تشریح این خبر،اظهار داشت: ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت،شب گذشته هنگام گشت زنی در سطح شهر،به یک نفر عابر پیاده به نام "ع – ر" که یک عدد کارتن در دست داشته مشکوک شدند.

وی ادامه داد: این شخص توسط ماموران دستگیر و در بازرسی از کارتنی که متهم در دست داشت، ۵۰۰ عدد انواع قرص و ۱۵ شیشه ۲۵۰ میلی لیتر داروی روانگردان و مخدر کشف شد.

این مقام انتظامی در ادامه خاطر نشان کرد:پس از شناسایی مخفیگاه متهم در حوالی تهران نو تعداد ۳۹۲عدد قرص مخدر دیگر به هراه مقدار چهار گرم مواد مخدر مشکوک به سوخته تریاک - یک عدد اسپری اشک اورمارک ناتو- یک قبضه سلاح غیر مجاز لوله بلند مارک senator ،تعداد ۶۹عدد فشنگ –یک عدد کلید دستبند و یک عدد دستگاه تاریخ زن،کشف ومتهم دستگیر شده با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت با بیان اینکه ریشه بسیاری از جرائم در موادمخدر نهفته است، به والدین توصیه کرد: از آنجا که یکی از افت ها و تکنیک های دشمنان رواج مادمخدر صنعتی در بین جوانان است، رفتار فرزندان خود را کنترل کنند و در محل زندگی خود اگر به موارد مشکوکی برخورد کردند از طریق تلفن ۱۱۰ مراتب را به پلیس اعلام نمایند.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: