کد خبر: ۲۶۸۵۹۱
تاریخ انتشار: ۱۴:۴۵ - ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - 2020December 03
شکل آلت تناسلی نقش مهمی در مدت رابطه جنسی و زمان انزال دارد. البته همچنان بسیاری از افراد میگویند که مدت زمان رابطه جنسی بستگی به زاویه دخول و سرعت دارد.
شفاانلاین>سلامت جنسی>مدت زمان دخول چقدر است؟ شاید داستان‌های زیادی درباره روابطی شنیده باشید که زیر یک دقیقه تمام شده و همینطور مواردی که بیش از یک ساعت طول کشیده که در چنین شرایطی سوال پیش میاید که چگونه کسی میتواند برای چنین مدت طولانی رابطه جنسی داشته باشد.

به گزارش شفاآنلاین:زمان رابطه زناشویی چقدر است؟ خوشبختانه علم جواب سوالاتی از این دست را به ما داده. در این مقاله منظور ما از رابطه جنسی، زمان دخول تا لحظه انزال است. محققی به نام دکتر "برندان زیچ" از دانشگاه کویینزلند از ۵۰۰ زوج در سرتاسر دنیا بصورت مودبانه درخواست کرد که هنگام رابطه جنسی به مدت چهار هفته زمانسنجی را در اتاق خود قرار داده تا زمان دقیق این بازه ثبت شود.
انزال طبیعی چقدر طول میکشد ؟
مدت زمان طبیعی نعوظ
مدت زمان ارضا شدن مرد

زمانی که نتایج حاصل شد، اعداد و ارقام متفاوت و در رنج‌های مختلفی بودند از ۳۳ ثانیه تا ۴۴ دقیقه. دکتر زیچ از نتایج یک میانگین گرفت و به عدد ۵.۴ دقیقه رسید که احتمالا کمتر از چیزی است که شما انتظار داشتید، اما اگر دقیق فکر کنید، زمانی که در تخت خواب هستید و به رابطه جنسی مشغول میشوید، زمان از دستتان در میرود و متوجه این اعداد و ارقام نمیشوید.
 

درمان زود انزالی مردان با روش های خانگی

طی این تحقیق مشخص شد که موقعیت مکانی افراد و جایی که زندگی میکنند ارتباطی با میزان طولانی شدن رابطه جنسی آن‌ها ارتباطی ندارد، اما مردم اهل ترکیه با توجه به روش‌های خاصی که هنگام رابطه جنسی دارند، مدت روابطشان اندکی کمتر و حدود ۳.۷ دقیقه بود.

طبیعتا سن و سال عامل تعیین کننده‌ای است و زوج‌هایی که جوان‌تر بودند روابط طولانی تری داشتند.

اما از همه مهم‌تر این سوال است که دلیل اینکه افراد زمان متفاوتی برای ارضا شدن و انزال دارند چیست؟ به نظر میرسه جواب، شکل آلت تناسلی باشد!

تحقیقی دیگر در سال ۲۰۰۳ که با استفاده از واژن‌ها و آلت‌های مصنوعی و همچنین اسپرم مصنوعی انجام شد، مشخص کرد که شکل آلت تناسلی نقش مهمی در مدت رابطه جنسی و زمان انزال دارد. البته همچنان بسیاری از افراد میگویند که مدت زمان رابطه جنسی بستگی به زاویه دخول و سرعت دارد.

برچسب ها: سکس ، مدت زمان ، رابطه جنسی
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: