کد خبر: ۲۶۸۵۶۳
تاریخ انتشار: ۰۸:۳۰ - ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - 2020December 03
واکسن آنفلوآنزا در تهران نیز در داروخانه‌های منتخب ۱۳ آبان، ۲۹ فروردین، ۲۲ بهمن، ایثار، شهید کاظمی، هلال‌احمر مرکزی و شماره ۲ و هلال‌احمر شهرری موجود است.
شفاآنلاین>سلامت>مدیر کل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو با اشاره به واردات واکسن آنفلوآنزا با ارز نیمایی، قیمت آن برای مصرف‌کننده را ۱۹۲ هزار تومان اعلام کرد.
 به گزارش شفاآنلاین:حیدر محمدی درباره قیمت واکسن آنفلوآنزا که به تازگی وارد کشور شده و در اختیار داروخانه‌های منتخب قرار گرفته است، گفت: با توجه به اینکه این محموله جدید واکسن آنفلوآنزا با ارز نیمایی وارد شده، قیمت آن برای مصرف‌کننده، ۱۹۲ هزار تومان خواهد بود.
وی با بیان اینکه افراد می‌توانند با مراجعه به داروخانه و فقط با کارت ملی و ثبت کد ملی در سامانه تی‌تک این واکسن را از داروخانه‌های منتخب دریافت کنند، افزود: این واکسن در داروخانه‌های منتخب سراسر کشور توزیع می‌شود.
به گفته وی، واکسن آنفلوآنزا در تهران نیز در داروخانه‌های منتخب ۱۳ آبان، ۲۹ فروردین، ۲۲ بهمن، ایثار، شهید کاظمی، هلال‌احمر مرکزی و شماره ۲ و هلال‌احمر شهرری موجود است.
محمدی درباره نحوه توزیع واکسن آنفلوآنزا در سایر استان‌ها نیز گفت: این واکسن در سایر استان‌های کشور در داروخانه‌های منتخب دولتی توزیع می‌شود.

جهان صنعت
برچسب ها: واکسن ، آنفلوآنزا ، قیمت
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: