کد خبر: ۲۶۸۰۳۹
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۷ - ۰۲ آذر ۱۳۹۹ - 2020November 22
دونالد ترامپ دو ماه دیگر فرصت دارد تا راهی برای ماندن پیدا کند یا برای خروج تغییر موضع دهد.


شفاآنلاین>اجتماعی>برای نخستین بار در تاریخ امریکا ، رئیس جمهور کنونی از پذیرفتن شکست خودداری می کند و برای ماندن در کاخ سفید مبارزه می کند.

به گزارش شفاآنلاین: دونالد ترامپ دو ماه دیگر فرصت دارد تا راهی برای ماندن پیدا کند یا برای خروج  تغییر موضع دهد.

غیرممکن نیست که در چهاردهم دسامبر ، زمانی که الکترال کالج ها رأی می دهند ، جو بایدن به عنوان چهل و ششمین رئیس جمهور امریکا به طور رسمی اعلام شود و ترامپ تسلیم شود.
 تصویر سناریوی غیرممکن که به دیکتاتوری آمریکای لاتین اختصاص دارد، برای حفظ قدرت وی یا اشغال کاخ سفید  توسط گروهی از نظامیان برای خروج اجباری ترامپ دشوار است.
 فرد کاپلان ، روزنامه نگار ، می گوید: « برخلاف آنچه که برخی از نظامیان تصور می کنند ، او رئیس جمهور امریکا است و رئیس کمیته ستاد مشترک  که قدرت بیرون راندن یک متجاوز از کاخ سفید را دارد، نیست.»
 ترامپ مجبور است چمدان های خود را ببندد و لحظه دردناکی فرا می رسد که حتی او متوجه این موضوع می شود.
زمانی که ترامپ برود ، آغاز دردسرها خواهد بود. وی که از مصونیت ریاست جمهوری خود محروم است ، با مجموعه ای از مشکلات حقوقی و مالی روبرو خواهد شد.
    ترامپ آنچه را که از اعتبار خود باقی مانده است، از دست خواهد داد ، اما همچنان بازوی افتخاری مقدس برای عدالت و هم برای مردم آمریکا خواهد بود.
 عفو ریاست جمهوری راه حلی برای جلوگیری از مشکلات است. با جو بایدن، عفو ترامپ دشوار است ، اما از طرف دیگر ، اگر ترامپ استعفا دهد ، رئیس جمهور موقت ، مایک پنس، می تواند این کار را انجام دهد.
 ترامپ به دلیل تقلب در انتخابات پیروز شد. این اشتباه تکراری در حساب کاربری توییتر او نیست ، بلکه عامل اصلی ارتباط مستقیم او با بقیه جهان است. اسلیت 
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: