کد خبر: ۲۶۶۶۲۸
تاریخ انتشار: ۱۶:۰۰ - ۰۴ آبان ۱۳۹۹ - 2020October 25
سرهنگ موقوفه ای از ممنوعیت بستن کوچه هایی که دارای نگهبانی هستند، خبرداد.

شفاآنلاین>اجتماعی>با اشاره به اینکه هیچ کس حق بستن کوچه‌ای را ندارد و خلاف قانون است، گفت: شرکت‌های نگهبان محله و انتظام هم بدون هماهنگی با پلیس اجازه این کار را ندارند.

به گزارش شفاآنلاین: موقوفه ای ادامه داد: اگر مردم کوچه‌ای را مشاهده کردند که بسته شده یا اجازه ورود به آن داده نمی‌شود به پلیس اطلاع دهند تا آن بررسی شود و با هماهنگی مقام قضایی برخورد لازم انجام شود.

وی افزود: شهروندان باید در خصوص جذب نگهبان محله دقت کنند و سعی کنند از موسسات حفاظتی و مراقبتی درخواست نگهبان کنند.

سرهنگ موقوفه ای تصریح کرد:افراد این موسسات دارای لباس‌های متحدالشکل هستند، ساز و کار مشخصی دارند، آموزش دیده اند و در قبال کارشان مسولیت دارند.

وی اظهار کرد: متاسفانه خیلی از شهروندان از نگهبانان متفرقه و گا‌ها از اتباع بیگانه استفاده می‌کنند. این افراد هیچ تعهدی ندارند و اگر جرمی را انجام دهند بعدا برای آن کسی که نگهبان را جذب کرده است مشکلاتی را به وجود می‌آید.

سرپرست پلیس پیشگیری تهران با بیان اینکه وظیفه‌ی پلیس در سرقت ها، کشف و شناسایی سارق است،گفت:هر جرمی قانون خود را دارد و قاضی پرونده‌ها نیز بر همین اساس حکم می‌دهند و مجازات را در نظر می‌گیرند.

وی ادامه داد: خواهشی که ما از شهروندان داریم این است که در محافظت از تلفن همراه خیلی دقت داشته باشند چراکه بسیاری از افراد مراقب تلفن همراه خود نیستند.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: