کد خبر: ۲۶۶۲۹۱
تاریخ انتشار: ۱۸:۳۹ - ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - 2020October 18
متأسفانه امروز در سوگ یکی از همکاران صدیق دیگرمان نشستیم و دکتر محمد زارع چشم پزشک فداکار، اخوی دوشهید بزرگوار و رئیس محترم بیمارستان شهید لبافی نژاد را پس از ابتلا به بیماری COVID-19 از دست دادیم.
شفاآنلاین>سلامتدکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در پیامی، شهادت مدافع سلامت، دکتر محمد زارع، رییس بیمارستان لبافی نژاد تهران بر اثر ابتلا به کرونا را تسلیت گفت.
به گزارش شفاآنلاین:در پیام تسلیت دکتر نمکی، آمده است، 
 
طوفان بلاخیز کرونا در ماه های اخیر علیرغم تلاش شبانه روزی همکارانمان در سراسر کشور جان تعداد قابل توجهی از هموطنان عزیزمان را گرفت.
 
در این بلا، مدافعین رشید سلامت نیز بی گزند نماندند و صدها نفر از جان برکفان خدمتگزارمان در نظام سلامت مبتلا، بستری و ده ها نفر به خیل شهدا پیوستند که هر روز خبر جانگداز از دست رفتن عزیزی از این گروه فداکار داغ تازه ای بر دل اینجانب و همکارانم می نهد.
 
متأسفانه امروز در سوگ یکی از همکاران صدیق دیگرمان نشستیم و دکتر محمد زارع چشم پزشک فداکار، اخوی دوشهید بزرگوار و رئیس محترم بیمارستان شهید لبافی نژاد را پس از ابتلا به بیماری COVID-19 از دست دادیم. وی که سالها در سنگرهای متعدد در خدمت نظام سلامت بود و در این ایام نیز از هر کوششی جهت خدمت به بیماران کرونائی دریغ نورزید.
 
ضمن تسلیت به جامعه پزشکی و خانواده محترمش و درود به روح بلند همه شهدای مدافع سلامت برای وی همنشینی با سالار شهیدان در کنار دوشهید بزرگوارش و برای خانواده ارجمندش صبوری و اجر  بی پایان آرزومندم.
 
​دکتر سعید نمکی
وزیر بهداشت درمان و‌آموزش پزشکی
برچسب ها: پیام ، تسلیت ، نمکی
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: