کد خبر: ۲۶۶۲۲۵
تاریخ انتشار: ۱۷:۰۰ - ۲۶ مهر ۱۳۹۹ - 2020October 17
فرزاد شیدفر اظهار کرد: به طور کلی فرد هنگامی می‌تواند کاندید عمل جراحی لاغری باشد که نمایه توده بدنی بیشتر از ۴۰ یا ۳۵ داشته باشد و با عارضه دیگری به غیر چاقی مواجه باشد.

شفاآنلاین>سلامت>فرزاد شیدفر در خصوص عمل‌های جراحی زیبایی گفت: برای انجام اینگونه جراحی‌های شرایط خاصی لازم است و اگر فردی که اضافه وزن دارد، شرایط لازم را داشته باشد، می‌تواند کاندید عمل جراحی لاغری باشد.

به گزارش شفاآنلاین:شیدفر ادامه داد: یکی از شرایط لازم برای انجام جراحی‌های لاغری این است که میزان توده چربی یا همان نمایه توده بدنی بیشتر از ۴۰ یا ۳۵ باشد و فرد علاوه بر چاقی با عارضه‌های دیگری مواجه باشد، در آن صورت شخص می‌تواند با مشورت چند جراح، متخصص تغذیه، کارشناس تغذیه و متخصص داخلی و تشخیص آن‌ها مبنی بر اینکه فرد واجد شرایط عمل جراحی لاغری است، اقدام به عمل جراحی کند.

این متخصص تغذیه افزود: اگر کسی با وجود چاقی نمایه توده بدنی کمتر از ۴۰ یا ۳۵ دارد و دچار عارضه‌های دیگری به غیر از اضافه وزن است، لازم نیست به انجام عمل جراحی لاغری اقدام کند؛ مگر اینکه شرایط خاصی داشته باشند که حتما باید در این مورد با تیم جراحی، متخصصان تغذیه و داخلی مشورت کند.

این استاد دانشگاه اظهار کرد: به طور کلی فرد هنگامی می‌تواند کاندید عمل جراحی لاغری باشد که نمایه توده بدنی بیشتر از ۴۰ یا ۳۵ داشته باشد و با عارضه دیگری به غیر چاقی مواجه باشد.میزان

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: