کد خبر: ۲۶۵۰۲۳
تاریخ انتشار: ۱۱:۴۱ - ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - 2020September 26
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی ضمن تبریک روز جهانی بهداشت محیط، از متولیان و تلاش‌گران این عرصه به ‌ویژه همکاران بهداشت محیط در وزارت بهداشت، دانشگاه‌های علوم پزشکی و اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها قدردانی کرد.

 شفاآنلاین>سلامت>سعید نمکی در پیامی به مناسبت روز جهانی بهداشت محیط نوشت: «فرصتی مغتنم پیش آمده تا فرارسیدن روز جهانی بهداشت محیط که مصادف با ۲۶ سپتامبر و پنجم مهر است را با قدردانی از همه متولیان و تلاش‌گران این عرصه به ‌ویژه همکاران بهداشت محیط در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه‌های علوم پزشکی و اعضای محترم هیات علمی دانشگاه‌ها گرامی بدارم.

به گزارش شفاآنلاین:نمکی افزود:‌ جای بسی مباهات و افتخار است که مقام معظم رهبری در بیانات ارزشمند خود در ۲۱ اردیبهشت ماه سال جاری از خدمات بهداشت محیط یاد نموده و آن را در زمره کارهای حقیقتا بزرگ و در خور قدردانی، تلقی نموده و مورد تفقد و تکریم خویش قرار دادند.

نمکی تصریح کرد: اینجانب نیز ضمن تشکر از تلاش‌های مجدانه همکاران محترم بهداشت محیط در اقصی نقاط کشور، موفقیت روزافزون این عزیزان در خدمت به مردم شریف ایران را از خداوند متعال خواهانم.

ایرنا

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: