کد خبر: ۲۶۲۹۰۷
تاریخ انتشار: ۱۳:۱۷ - ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - 2020August 10
نماینده بروجرد نحوه پرداخت حق الزحمه کادر درمان در شرایط شیوع کرونا را ناعادلانه خواند و خواستار ورود وزیر بهداشت به این موضوع شد.

شفاآنلاین>سلامت> عباس گودرزی با تسلیت شهادت خانم زهرا شیرویه  سرپرستار بخش کرونای بیمارستان آیت الله بروجردی شهرستان بروجرد، در تذکری به وزیر بهداشت و درمان در خصوص پرداخت حق الزحمه نیروهای بیمارستان ها گفت: درباره نحوه پرداخت حق الزحمه نیروهای بیمارستانی در شهرستان ها و همچنین توزیع نیروها، ناعدالتی‌ وجود دارد آن هم در شرایطی که این افراد در خط مقدم مبارزه با کرونا زحمت می کشند و در نهایت به آن ها ٣٠٠ یا ۴٠٠ هزار تومان تعلق می گیرد و مبالغ بیشتر را به کسانی می دهند که در ستاد هستند. لازم است که وزیر بهداشت در این باره ورود کند.

به گزارش شفاآنلاین:گودرزی افزود: باید وضعیت نیروهای طرحی که در دوران کرونا خدمت می کنند با سایر نیروهای طرحی در دوران غیر کرونا متفاوت باشد، به همین دلیل باید وزیر بهداشت، سازمان برنامه و سازمان استخدامی تدبیری درباره این نیروها داشته باشد.

نماینده بروجرد همچنین با انتقاد از اجرایی نشدن دستور وزیر بهداشت درباره افزایش رشته های دانشکده پرستاری شهرستان بروجرد در تذکری دیگر خواستار پرداخت حقوق معوقه معلمان اعزامی خارج از کشور و ارتقا و تبدیل وضعیت نیروهای خدوم صدا و سیما شد.

شفاآنلاین را در اینستاگرام هم دنبال کنید


گودرزی در پایان تاکید کرد که با توجه به مصوبه کمیسیون ماده ٢٣ و ردیف بودجه ملی باید هر چه سریعتر پروژه راه آهن شهرستان بروجرد اجرایی شود.

ایسنا

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: