کد خبر: ۲۶۲۷۶۳
تاریخ انتشار: ۱۷:۴۵ - ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - 2020August 07
استفاده از ماسک، شست‌وشوی مکرر دست‌ها با آب و صابون، رعایت فاصله گذاری فیزیکی و بهداشت فردی و اجتماعی همچنان به مردم توصیه می شود
 شفاآنلاین>سلامت>رئيس سازمان اورژانس کشور گفت: بيماران کرونایی بيشتر با علائم گوارشی و تنفسی با اورژانس تماس می گیرند.

به گزارش شفاآنلاین، پیرحسین کولیوند رئيس سازمان اورژانس کشور با اشاره به اینکه تا امروز ۴ شهيد خدمت و ۱۹۰۰مبتلای بهبوديافته در همکاران اورژانس داشتيم، ادامه داد: بيماران کرونایی بيشتر با علائم گوارشی و تنفسی با اورژانس تماس می گیرند.

کولیوند با اشاره به اینکه بیماران مثبت کرونایی در مراکز درمانی باید جابجا شوند، گفت: همکاران من روحیه جهادی دارند و نگاه آنها مبتنی بر نجات و خدمت رسانی به مردم است ، جابجایی بیماران توسط اورژانس ۱۱۵ صورت می گیرد و لذا تیم عملیات ویژه اورژانس اقدامات لازم را انجام می دهد.


او  گفت: سامانه ۴۰۳۰ به سوالات مردم در زمینه کرونا پاسخ می دهد، همچنین مردم می توانند مشکلات خود را با ۱۱۵ هم در میان بگذارند اما باید دانست که بحث پیشگیری در این بیماری ویروسی امری حیاتی است زیرا پیشگیری هزینه کمی دارد و انجام آن راحت است.

رئیس سازمان اورژانس کشور تصریح کرد: استفاده از ماسک، شست‌وشوی مکرر دست‌ها با آب و صابون، رعایت فاصله گذاری فیزیکی و بهداشت فردی و اجتماعی همچنان به مردم توصیه می شود.yjc
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: