کد خبر: ۲۶۲۶۰۰
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۵ - ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - 2020August 04
ئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی از تمدید مهلت دریافت کارت چهل و هفتمین دوره آزمون دستیار تخصصی پزشکی خبر داد.

 شفاآنلاین>اجتماعی>سعید هاشمی نظری، رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی ، از تمدید مهلت دریافت کارت چهل و هفتمین دوره آزمون دستیار تخصصی پزشکی خبر داد و گفت: داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه چهل و هفتمین آزمون پذیرش دستیاری تخصصی پزشکی فرصت داشتند از ساعت ۸ صبح  یکشنبه مورخ ۱۲ مرداد ماه تا ساعت ۸ صبح روز سه شنبه ۱۴ مرداد ۹۹ به سایت سنجش پزشکی مراجعه و اقدام به دریافت کارت کنند اما با توجه به درخواست های مکرر داوطلبان  این زمان ساعت ۸ صبح چهارشنبه ۱۵ مرداد ماه تمدید شد.

به گزارش شفاآنلاین:هاشمی نظری افزود: برای دریافت کارت ورود به جلسه چهل و هفتمین آزمون پذیرش دستیار تخصصی لازم است داوطلبان فرم خود اظهاری را تکمیل کنند تا نمایش کارت برای آنها فعال شود.


ثبت نام  ۱۴۶۷۸ داوطلب در آزمون دستیاری تخصصی پزشکی

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی با اشاره به تعداد ثبت نام کنندگان نهایی آزمون دستیاری تخصصی پزشکی اظهار کرد: در چهل و هفتمین آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی ۱۴ هزار و ۶۷۸ داوطلب ثبت نام کردند.

وی ادامه داد: از داوطلبان خواهش می کنیم به منظور حفظ سلامتی سایر داوطلبان فرم خود اظهاری را به دقت پر کنند چرا که برای داوطلبان مبتلا به کرونا مکانی جداگانه در نظر گرفته می‌شود.


شفاآنلاین را در اینستاگرام هم دنبال کنید


هاشمی نظری خاطرنشان کرد: داوطلبانی که به هر دلیل مجاز به دریافت کارت آزمون پذیرش دستیاری تخصصی پزشکی نیستند می‌توانند  مدرک مورد نقص را ارسال و پس از بررسی کارشناسان کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند، افزون بر این تمام داوطلبان می توانند  تا ۸ صبح چهارشنبه ۱۵ مرداد ماه نسبت به برطرف نمودن نقص مدرک خود اقدام کنند.

باشگاه خبرنگاران 

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: