کد خبر: ۲۶۲۵۱۰
تاریخ انتشار: ۱۸:۴۵ - ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - 2020August 02
زن ۴۵ ساله برای درمان به بیمارستان منتقل شد. بررسی‌های اولیه حکایت از آن داشت که زوج میانسال در حیاط بیمارستان باهم دعوایشان شده و آن‌ها با چاقو به هم حمله کرده اند
 شفاآنلاین>اجتماعی>حوادث>درگیری زوج میانسال که هر دو از کادر درمانی یک بیمارستان در شهرری بودند با مرگ شوهر و زخمی شدن همسرش پایان یافت. این حادثه که شامگاه چهارشنبه در حیاط بیمارستان رخ داد به پلیس اعلام شد.

به گزارش شفاآنلاین،نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد حدود ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه شامگاه چهارشنبه درگیری خونینی بین یک زوج میانسال در مرکز روانپزشکی رازی رخ داده است وقتی مأموران کلانتری ۱۷۳ کهریزک راهی محل شدند جسد رضا ۵۰ ساله را که با ضربه چاقو به قلبش مرده بود پیدا کردند.

همسر وی نیز که زنی ۴۵ ساله بود به شدت مجروح شده بود.

زن ۴۵ ساله برای درمان به بیمارستان منتقل شد. بررسی‌های اولیه حکایت از آن داشت که زوج میانسال در حیاط بیمارستان باهم دعوایشان شده و آن‌ها با چاقو به هم حمله کرده اند.

زن ۴۵ ساله پس از درمان و بهبودی نسبی در تحقیقات گفت: همسرم سوپروایزر بیمارستان بود و من هم به عنوان کمک بهیار در همان بیمارستان کار می‌کردم.

من و همسرم باهم اختلاف خانوادگی داشتیم و قبل از حادثه با همسرم سر مسائل جزئی دعوایمان شد. یکدفعه او چاقویی برداشت و ابتدا به من حمله کرد و چند ضربه به من زد و بعد از آن خودش را با چاقو زد.

باتوجه به اینکه زن میانسال مدعی بود همسرش دست به خودکشی زده و جنایتی از سوی او رخ نداده است، تحقیقات برای بررسی اظهارات او و اینکه آیا این حادثه قتل است یا خودکشی از سوی تیم جنایی ادامه دارد.ایران
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: