کد خبر: ۲۶۲۴۹۶
تاریخ انتشار: ۱۵:۲۰ - ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - 2020August 02
پس از بازجویی مشخص شد این خانواده به همراه مادرشان اقدام به خرید و فروش مواد مخدر و مالخری از سارقان کرده و از این طریق برای خود درآمدزایی می‌کردند
شفاآنلاین>اجتماعی>رئیس کلانتری 176 حسن‌آباد از دستگیری یک باند خانوادگی مواد مخدر خبر داد. 

به گزارش خبرنگار شفاآنلاین، سرگرد جواد قربان‌ زاده اظهار داشت: گزارش‌های مردمی به کلانتری 176 حسن‌آباد حاکی از آن بود که یک باند پنج نفره در خیابان دریا مشغول فعالیت خرید و فروش مواد مخدر و مالخری هستند.

وی با اشاره به اینکه طبق گزارشات مردمی رفت‌وآمدهای مشکوکی به این خانه می‎‌شد، عنوان کرد: با دستور مقام قضایی ماموران پلیس مجوز ورود به این خانه را دریافت کرده و اقدام به دستگیری پنج نفر از اعضای این خانه می‌کنند.

رئیس کلانتری 176 حسن‌آباد ضمن تایید صحت گزارشات مردمی در خصوص خرید و فروش مواد مخدر در این منزل و مراجعه سارقان و معتادان به این منزل گفت: در این منزل 800 گرم مواد مخدر از نوع هروئين در همان ابتدا کشف شد که این مقدار مواد مخدرتوسط اهالی این منزل به صورت حرفه‌ای به بسته‌های یک گرمی بسته‌بندی شده بود.

وی تصریح کرد: در این ماموریت یک پدر 60 ساله به همراه چهار فرزندش دستگیر شدند که طبق ادعای پدر نبود شغل ثابت سبب شده است که فرزندانش وارد این حوزه شوند.

قربان‌زاده تصریح کرد: پس از بازجویی مشخص شد این خانواده به همراه مادرشان اقدام به خرید و فروش مواد مخدر و مالخری از سارقان کرده و از این طریق برای خود درآمدزایی می‌کردند.

وی در پایان گفت: پرونده این خانواده تشکیل و تحویل مراجع قضایی شد.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: