کد خبر: ۲۶۲۳۳۳
تاریخ انتشار: ۱۴:۴۰ - ۰۹ مرداد ۱۳۹۹ - 2020July 30
تعداد گشت زنی های انتظامی در نقاط مختلف کلانتری مهر آباد افزایش تا اینکه ماموران گشت انتظامی کلانتری شامگاه دوشنبه ششم مرداد ماه موفق به شناسایی خودرو سارقان شدند
شفاآنلاین>اجتماعی>رئیس کلانتری 119 مهر آباد از دستگیری سارق حرفه ای لوازم خودرو که با پوشش زنانه 200 فقره سرقت لوازم خودرو در 2 ماه اخیر با همکاری 3 همدستش مرتکب شده بود، خبر داد. 
 
به گزارش خبرنگار شفاآنلاین، سرهنگ "مسلم قاسم آبادی" ، گفت: درپی سرقت های متعدد لوازم خودرو که در محله مهر آباد جنوبی اتفاق افتاده بود، بررسی موضوع به طور ویژه در دستور کار تیمی از ماموران کلانتری قرار گرفت.

رئیس کلانتری مهر آباد با اشاره به اینکه ماموران برای شناسایی سارقان به محل های سرقت مراجعه و به تحقیقات میدانی پرداختند، گفت: تحقیقات پلیسی نشان از این داشت که 4 سرنشین یک دستگاه خودروی سوارای که 3 مرد و یک زن بودند به محل های سرقت مراجعه می کنند و در ابتدا سارق زن از خودرو پیاده و با نشان دادن خودرویی، سایر همدستان وی لوازم داخل آن را سرقت و به سرعت از محل متواری می شوند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: تعداد گشت زنی های انتظامی در نقاط مختلف کلانتری مهر آباد افزایش تا اینکه ماموران گشت انتظامی کلانتری شامگاه دوشنبه ششم مرداد ماه موفق به شناسایی خودرو سارقان شدند.

وی توضیح داد: ماموران گشت کلانتری خودروی متهمان را تحت مراقبت قرار دادند و مشاهده کردند همان خانم که چادر بر سر داشت، از خودرو سواری پراید پیاده و مشغول پرسه زنی مابین خودروهای پارک شده، شد. 

این مقام پلیسی بابیان اینکه ماموران برای دستگیری متهمان وارد عمل شوند افزود: سارق زن با مشاهده ماموران در نزدیکی خود به صورت پیاده از محل گریخت و ماموران به تعقیب وی پرداختند و موفق شدند پس ازمدتی تعقیب و گریز سارق زن را که سرعت خوبی در فرار داشت، دستگیر کنند. ولی متاسفانه سارقان مرد که سوار بر خودروشان بودند از محل گریختند. 

سرهنگ قاسم آبادی افزود: با دستگیری سارق زن، مشخص شد که وی خانم نبوده بلکه مردی 32 ساله می باشد که با استفاده از پوشش زنانه سعی در اغفال شهروندان و ماموران انتظامی را داشته است که متهم برای تحقیقات پلیسی به کلانتری مهر آباد انتقال یافت.

کلانتر محله مهرآباد ادامه داد: متهم در کلانتری به 200 فقره سرقت لوازم خودرو در دوماه گذشته با همکاری 3 همدستش اعتراف و اظهار داشت، وظیفه من این بود که با پوشش زنانه در ابتدا خودروهایی که ایمنی کمتری داشتند را شناسایی کنم و با شناسایی طعمه، سایر همدستانم وارد عمل می شند و اموال با ارزش خودرو را سرقت می کردند و شبی 10 الی 15 فقره سرقت مرتکب می شدیم. 

وی با بیان اینکه با اعتراف صریح متهم به جرم ارتکابی سارق زن نما برای گرفتن دستور قضائی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت، خاطر نشان کرد: تحقیقات پلیسی برای دستگیری سایر همدستان متهم و کشف جزئیات پرونده ادامه دارد.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: