کد خبر: ۲۶۱۵۸۱
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۵ - ۲۶ تير ۱۳۹۹ - 2020July 16
بهترین توصیه‌ها برای پیشگیری از مبتلا شدن به کرونا همچنان رعایت بهداشت فردی و اجتماعی، استفاده از ماسک، فاصله‌گذاری و عدم شرکت در مراسم عزا و عروسی است
 شفاآنلاین>سلامت>سخنگوی وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه تاکنون   واکسنی برای کرونا تولید نشده است، گفت: بهترین توصیه‌ها برای   پیشگیری از مبتلا شدن به کرونا همچنان رعایت بهداشت فردی و   اجتماعی، استفاده   از ماسک و عدم شرکت در مراسمات عروسی و   عزا است.

به گزارش شفاآنلاین: سیما سادات لاری در واکنش به افزایش میزان بستری مبتلایان به ویروس کرونا در زنجان اظهار داشت: در حال حاضر هر هشت شهرستان استان زنجان در وضعیت قرمز قرار دارند.

شفاآنلاین را در اینستاگرام هم دنبال کنید

وی با تاکید بر اینکه تاکنون داروی خاص و یا واکسنی برای کرونا تولید نشده است، تصریح کرد: بهترین توصیه‌ها برای پیشگیری از مبتلا شدن به کرونا همچنان رعایت بهداشت فردی و اجتماعی، استفاده از ماسک، فاصله‌گذاری و عدم شرکت در مراسم عزا و عروسی است.

سخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه همچنان بهترین واکسن برای کرونا، پیشگیری است، عنوان کرد: به بانوان جامعه توصیه می‌کنیم که ضمن ایجاد آرامش در خانه‌ها، اعضای خانواده را به استفاده از ماسک تشویق کرده و از حضور در هرگونه دورهمی و مراسم خودداری کنند.تسنیم

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: