کد خبر: ۲۶۱۳۵۰
تاریخ انتشار: ۱۷:۴۵ - ۲۲ تير ۱۳۹۹ - 2020July 12
مسکو تعهد کرده است در جریان همه‌گیری کرونا و تداوم سختگیرانه تحریم‌ها علیه این کشور آمریکای جنوبی، به تأمین منابع حیاتی و کمک‌های بشردوستانه برای کاراکاس ادامه دهد
شفاآنلاین>سلامت>مقامات بهداشتی‌ ونزوئلا از دریافت یک محموله کمک‌های بشردوستانه از روسیه حاوی ۸۴۰ هزار بسته داروی انسولین خبر دادند.

به گزارش شفاآنلاین، معاون وزیر بهداشت ونزوئلا اعلام کرد: به دنبال همکاری‌های گسترده این کشور با روسیه، محموله‌ ۸۴۰ هزار بسته دارویی حاوی پنج نوع انسولین از روسیه دریافت کرده‌اند.

مسکو تعهد کرده است در جریان همه‌گیری کرونا و تداوم سختگیرانه تحریم‌ها علیه این کشور آمریکای جنوبی، به تأمین منابع حیاتی و کمک‌های بشردوستانه برای کاراکاس ادامه دهد.


در سال ۲۰۱۹ میلادی در مجمع بین‌المللی اقتصادی سن پترزبورگ توافقنامه‌ای مبنی بر ارسال انسولین به ونزوئلا به منظور اطمینان از دسترسی بیماران دیابتی در این کشور به داروهای انسولین منعقد شد.

بنا بر گزارش اسپوتنیک، ونزوئلا هم‌چنین در ماه مه میلادی ۵۰۰ هزار بسته انسولین را به عنوان بخشی از برنامه‌ی تأمین حداکثر پنج میلیون دوز انسولین برای این کشور آمریکای جنوبی در طول ۲۰۱۹-۲۰۲۰ دریافت کرد.ایسنا
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: